شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673174
سلیمی در گفت و گو با دانا:

بودجه ۱۴۰۰ قابل دفاع نباشد مجلس آن را برمی‌گرداند/ غیبت نوبخت نشان از متقن نبودن بودجه دارد

بودجه ۱۴۰۰ قابل دفاع نباشد مجلس آن را برمی‌گرداند/ غیبت نوبخت نشان از متقن نبودن بودجه دارد
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس لایحه بودجه ۱۴۰۰ را بررسی می کند اگر قابل دفاع باشد که هیچ وگرنه حتما مجلس درخواست می کند یک بودجه متقن و عملیاتی نوشته شده و این بودجه را برمی گرداند.

علیرضا سلیمی» عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با انتقاد از اقدام دولت در تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۰ به مجلس گفت: متاسفانه در دولت ناهماهنگی موج می زند.

وی افزود: دیروز اعلام شد که آقای نوبخت برای تقدیم لایحه بودجه در مجلس حاضر خواهند شد امروز درکمال تعجب دیدیم که آقای امیری بودجه را تقدیم مجلس کردند.

نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به اینکه آقای امیری هم در جریان تقدیم لایحه بودجه هیچ توضیحی درباره لایحه پیشنهادی دولت نداد عنوان کرد: این نشان می دهد که بودجه پیشنهادی دولت هیچ جای دفاعی ندارد، به نظر می رسد آقای نوبخت آشی پخته که خودش هم حاضر نشد در مجلس حاضر شده و دستپخت خودش را بخورد.

سلیمی با بیان اینکه مجلس باید لایحه پیشنهادی دولت را بررسی کند ادامه داد: مجلس لایحه بودجه ۱۴۰۰ را بررسی می کند اگر قابل دفاع باشد که هیچ وگرنه حتما مجلس درخواست می کند یک بودجه متقن و عملیاتی نوشته شده و این بودجه را برمی گرداند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه هیچ توضیحی از سوی دولت درباره لایحه بودجه به مجلس داده نشد تاکید کرد: هر سال در این ایام جداول بودجه و ردیف ها مشخص شده و در اختیار نمایندگان قرار می گرفت اما درباره بودجه سال ۱۴۰۰ تا این لحظه هیچ یک ازنمایندگان هیچ اطلاعی ندارند.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1673174
ارسال نظر
نظرات