شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673195
پیش از پایان محدودیت‌های دوهفته‌ای؛

بازگشت وضعیت کرونا در قم به رنگ نارنجی / عدم رعایت اصول بهداشتی بازهم می‌تواند دردسرساز شود

بازگشت وضعیت کرونا در قم به رنگ نارنجی / عدم رعایت اصول بهداشتی بازهم می‌تواند دردسرساز شود
وضعیت کرونا در استان قم دوباره به حالت نارنجی برگشته که خبر خوب و امیدوارکننده‌ای است به‌شرط آن‌که مردم بازهم رعایت اصول بهداشتی را در اولویت اول قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قم فردا ،درحالی‌که هنوز چند روزبه پایان محدودیت‌های دوهفته‌ای کرونا در شهر کشور مانده است وضعیت کرونا در قم به رنگ نارنجی درآمد.
درواقع هنوز تأثیر محدودیت‌های دوهفته‌ای در هفته‌های پیش رو مشخص خواهد شد اما بااین‌وجود قم با کاهش آمار بیماران به رنگ نارنجی درآمد.
در همین زمینه محمدرضا قدیررئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، اظهار کرد: طبق رنگ‌بندی جدید وزارت بهداشت، استان قم از ۱۵ آذرماه به‌عنوان استانی بارنگ نارنجی معرفی‌شده است.

وی تصریح کرد: رنگ نارنجی به معنی اتمام کرونا نیست و در صورت عدم توجه به مسائل بهداشتی و تذکرها هرلحظه ممکن است، مجدد به وضعیت قرمز برگردیم.
نکته مهمی که در صحبت‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی هم می‌توان دید این است که نباید با تبدیل وضعیت این بیماری در استان به نارنجی مراقبت‌ها و رعایت اصول بهداشتی نادیده گرفته شود چراکه در ماه‌های گذشته قم روزهایی بسیار خوبی را درزمینهٔ بیماری کرونا داشت که البته با عدم رعایت مردم به‌روزهای سیاه تبدیل شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673195
ارسال نظر
نظرات