شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673200
دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر البرز مطرح کرد؛

سوءاستفاده جریان لیبرال از شهید فخری‌زاده به عنوان خادم برجام!/ ترور دانشمند هسته‌ای امکان بزک‌کردن دشمن را از اصلاح‌طلبان گرفت

سوءاستفاده جریان لیبرال از شهید فخری‌زاده به عنوان خادم برجام!/ ترور دانشمند هسته‌ای امکان بزک‌کردن دشمن را از اصلاح‌طلبان گرفت
حجت الاسلام فتحی گفت: اعطای نشان خدمت به شهید فخری‌زاده به دلیل اقدامات وی در تشکیل پدافند هسته‌ای بین سال‌های ۹۲-۹۴ یعنی قبل از برجام بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر البرز در گفتگو با "تیتریک" گفت: شرایط دشواری که دولت تدبیر امید در طی هفت سال گذشته به خاطر اعتماد به کد خدا و تن دادن به مذاکره و تعطیلی بخشی از توان هسته ای کشور و با القاء سایه جنگ در صورت انجام ندادن برجام و رویای گلابی های برجام بر ملت صبور ایران ایجاد شد، کار را برای برون رفت از باتلاقی که خود برای خودشان درست کردند سخت تر کرده است.

حجت الاسلام محمد علی فتحی ادامه داد: تنها برگ برنده ای که می تواند بدنه لیبرال دولت را و نیز اندیشه منحوس اصلاحات را نجات دهد، انجام برجام دو با روی کار آمدن جو بایدن بود.

وی افزود: دولت در انظار عمومی حتی طرفداران خود، متهم به بد عهدی و فریب مردم است چرا که با وعده های اقتصادی تو خالی مردم را به پای صندوق رای کشاندند و آخر سر نه تنها نتوانستند گشایشی ایجاد کنند، بلکه تحریم ها را آمریکاییها - که عشقش را و مذاکره با آن را به سینه می کشند - زیاد کرد.

این کارشناس تصریح کرد: در پایان دوران تدبیر امید، تنها می توانست معجزه مذاکره مجدد، تفکر لیبرال و غرب گرا حفظ نماید چرا که اگر با برجام دو، تحریم ها برداشته شود دیگر چهره پلیدی که از آمریکا مشاهده می شود بزک می شد و همین دولت به منتقدین و مخالفان خود می توانست بگوید که : دیدید مذاکره جواب داد و شما صبر نکردید و ما تحریم ها را برداشتیم و...

حجت الاسلام فتحی گفت: با این نگاه همه منتقدان دولت و مخالفان مذاکره و برجام در چشم ملت دشمن جلوه داده می شدند و تفکر لیبرالی پایه های فکری و سیستمی خود را با این نقشه عملیاتی می کرد.

وی ادامه داد: اما از آنجا که اندیشه های شیطانی در برابر اندیشه های الهی سست هستند، خدای عزوجل با امداد های خود محور حق را پیروز می گردند و لو با خون یک شهید؛ آن هم شهیدی که خار چشم دشمنان بود همان دشمنانی که دولت تدبیر و امید در پی دوستی و مذاکره با آن بوده است.

دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر افزود: شهادت شهید فخری زاده با عنوان دانشمند هسته ای کشور توسط عوامل موساد و هم پیمانان آن و حامیان و آمران این ترور، امکان بزک کردن دشمن را از دولت تدبیر و امید و اصلاحات و لیبرال ها گرفت.

حجت الاسلام فتحی گفت: به همین خاطر هست که می بینیم بدنه دولت و خبرگزاری رسمی دولت و نیز اصلاح‌طلبان و لیبرال ها سعی در مخفی کردن و مطرح نکردن عنوان دانشمند هسته ای برای شهید محسن فخری زاده هستند.

وی ادامه داد: از جمله می بینیم اعطای نشان خدمت به فخری زاده را به خاطر اقدامات وی در تشکیل پدافند هسته ای که بین سال های ۹۲-۹۴ یعنی قبل از برجام بوده است را به عنوان "نشان خدمت به برجام بر سینه فخر ایران" اعلام می کنند یعنی خدمات این شهید بزرگوار را به پای برجام نافرجام می نویسند تا بتوانند برجام دو را اجرا نمایند. دروغی که از دید اهل بصیرت مخفی نیست.

این کارشناس تاکید کرد: رفتار فریبکارانه دولتی ها و لیبرال ها نشان می دهد که نقشه آنان با ترور شهید فخری زاده نقش بر آب شده است و دولت بر فرض انجام مذاکره و برجام دو نمی تواند پلیدی و پستی آمریکاییها را مخفی نماید.

حجت الاسلام فتحی گفت: امروز در چشم مردم ایران اسلامی هرکسی که به دانشمندان خدوم و انقلابی جسارتی نماید منفور هستند و تطهیر چهره نفرت انگیز آمریکایی ها توسط یک عده بزدل و ترسو و دروغگو را بر نمی تابند.

وی ادامه داد: از جماعتی که دروغ و عوام فریبی و دلدادگی به دشمن و در یک کلام دنیا خواهی و باقی ماندن بر مسند قدرت به هر قیمت را اساس کار خود قرار داده است نمی شود انتظار حسن نیت و رفتار صادقانه با قهرمانان ملت خصوص قهرمان هسته ای و موشکی کشور یعنی جناب شهید محسن فخری زاده دانست.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر افزود: آنچه بیان شد نه تهمت است و نه دروغ بلکه واقعیت ملموسی است که انعکاس عملکرد و گفتار و تدبیر های جریان لیبرالی است.

حجت الاسلام فتحی در خاتمه خاطرنشان کرد: راستی، نجات بخش و دروغ،  ذلت آفرین است و خدا فریب دهندگان ملت را رسوا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673200
ارسال نظر
نظرات