شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673205
باوجود بی مهری بانک ها برای دریافت اقساط؛

تولید پاپوش های رنگارنگ حاصل ترکیب نخ و الیاف

تولید پاپوش های رنگارنگ حاصل ترکیب نخ و الیاف
این روزها که کسبه و بازار سخت ترین شرایط اقتصادی را می گذرانند، بانک ها برای گرفتن اقساط شرایط را در نظر نمی گیرند و چرخ های تولیدی کندتر شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ محمد یادگاری یکی از کارآفرینان همدانی است که با قبلا در کار تولید الیاف و نخ فعالیت داشته است و حالا نزدیک یکسال است که با دریافت وامی مختصر توانسته کارگاه کوچک جوراب بافی را در ابتدای روستای قاسم آباد همدان دایر کند.

کارآفرین همدانی به خبرنگار ما گفت: حدود ۵ نفر در کارگاه جوراب بافی مشغول هستیم که دو نفر خانم هستند و در منزل کار بسته بندی را انجام می دهند.

وی افزود: بخاطر آشنایی مختصری که در کارهای قبل با الیاف و نخ دارم تمام سعی خود را می کنم که بهترین و مرغوبترین مواد خام را تهیه کنم تا بتوانم محصولی با کیفیت در اختیار مشتری قرار دهم.

یادگاری ادامه داد: خوشبختانه قبل از کرونا در آمد خوبی داشتیم و به همه شهرستانهای همدان محصولات خود را ارسال می کردیم اما با شیوع کرونا کسب و کار بازاری ها خوابیده و به طبع ما هم از این رهاورد بی نصیب نماندیم.

وی با بیان اینکه مبلغی از بانک وام گرفتیم برای خرید دستگاه های جوراب بافی گفت: همه مردم شرایط سخت و ویژه ای را می گذارنند و بازایان شرایط بد اقتصادی را می گذارنند اما بانک توجهی نمی کنند و اگر یک روز قسط عقب بیافتد سریع برای ضامن مشکل ایجاد می کنند.

کارآفرین همدانی گفت: دولت باید شرایط بازاریان را بهتر درک کند و شرایط ویژه ای برای کسب و کارها در نظر بگیرد تا چرخ های تولیدی بچرند باید بدانیم که این شرایط گذار است و دوباره به شرایط عادی بر می گردیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673205
ارسال نظر
نظرات