شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673255
مدیرکل هواشناسی البرز مطرح کرد؛

آلاینده‌ها در آسمان البرز؛ سالمندان و کودکان خانه بمانند

آلاینده‌ها در آسمان البرز؛ سالمندان و کودکان خانه بمانند
آرش بهاروند احمدی گفت: با توجه به پدیده وارونگی دما در البرز، افراد آسیب پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی باید از تردد در فضای باز خودداری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیرکل هواشناسی البرز امروز چهارشنبه با اشاره به اینک آسمان استان ابری بوده و در برخی ساعات شاهد بارش پراکنده باران هستیم، در جمع خبرنگاران، گفت: البته در سه روز آینده شاهد بارش برف در ارتفاعات البرز هستیم.

آرش بهاروند احمدی افزود: با توجه به پدیده وارونگی دما، افراد آسیب پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی باید از تردد در فضای باز و حضور در سطح شهر خودداری کرده و در منزل استراحت کنند.
 
وی  با اشاره به اینکه شهروندان از انجام هرگونه فعالیت منجر به افزایش آلودگی هوا خودداری کنند و تا حد امکان از خانه ‌ها خارج نشوند، اظهار داشت: روز پنج شنبه از میزان آلایندگی های استان کاسته می شود.
 
بهاروند با اشاره به اینکه از روز شنبه مجدد میزان آلایندگی ها افزایش می یابد، تصریح کرد: در سه روز آبنده میزان وزش باد بین ۵ تا ۱۰ متر در ثانیه متغیر خواهد بود و میانگین بیشینه دما به ۹ و کمینه آن نیز به یک درجه بالای صفر می ‌رسد.
 
 

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1673255
ارسال نظر
نظرات