شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:17 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673260
دود مداخله مجلس در کار وزارت به چشم هوادار می رود

اولیایی: قضاوت درباره استقلال زود است/ سنگ اندازی در انتخابات خوب نیست

اولیایی: قضاوت درباره استقلال زود است/ سنگ اندازی در انتخابات خوب نیست
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: دود مداخلات بی‌مورد در چشم هوادار می‌رود و تعیین نشدن مدیرعامل باشگاه تا امروز تا حدودی به همان جلسه نمایندگان مجلس با کانون هواداران مربوط می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال درباره وضعیت این باشگاه اظهار داشت: به نظرم با توجه به شیوع کرونا و اینکه هنوز تیم‌ها شکل کلی به خود نگرفته‌اند، قضاوت درباره استقلال زود است. اما در کل این تیم ظرفیت قهرمانی و بازی‌های خوب را دارد.

وی افزود: وقتی نمایندگانی که وظیفه قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای آن را بر عهده دارند، به پیشنهاد کانون هواداران برای مدیریت این باشگاه جلسه‌ای تشکیل می‌دهند و سپس برای وزارت ورزش تعیین تکلیف می‌کنند، وزارت ورزش هم حق دارد که بگوید اجازه دهید ما کار خودمان را انجام دهیم.

مدیرعامل اسبق استقلال تصریح کرد: قطعا دود این مداخلات بی‌مورد در چشم هوادار می‌رود و به نظرم تعیین نشدن مدیرعامل باشگاه استقلال تا امروز تا حدودی به همان جلسه نمایندگان مجلس مربوط می‌شود. در این زمینه بهتر است آقای قاضی زاده هاشمی و مدیران اسبق استقلال نشستی را با یکدیگر برگزار کنند.

اولیایی اظهار داشت: نمایندگان برای آن جلسه، تعدادی از بازیکنان قدیمی استقلال را دعوت کرده بودند، در صورتی که اگر دنبال کارشناس هستند بهتر است از مدیر پیشکسوت استفاده کنند، زیرا بازیکن در مسائل فنی داخل زمین متخصص است اما یک مدیر درباره تامین اعتبارات، نحوه قراردادها و... حرف برای گفتن دارد.

این پیشکسوت فوتبال که با شبکه تهران صحبت می کرد، درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال و نفی قانون بازنشستگی در آن گفت: این قانون دولتی است در صورتی که ما ماهیت فدراسیون را غیردولتی می‌دانیم پس قوانین استخدامی در آنجا ساری و جاری نیست. کمک‌های دولتی دریافت می‌کند اما کمک دولتی با ردیف بودجه دولتی فرق دارد.وی در ادامه درخصوص اعلام جرم برای تعدادی از داوطلبان برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون عنوان کرد: اینطور سنگ‌اندازی‌ها برای کل فوتبال خوب نیست. مگر جرمی ثابت شده که اعلام می‌شود؟ اینکه از قبل برای یک موضوع فضاسازی کنیم به نفع نظام و فوتبال نیست. ما در فوتبال کارشناسان بسیار خبره ای داریم که بهتر است آنان مسائل را تحلیل و صحبت کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673260
ارسال نظر
نظرات