شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673261

تداوم تعطیلی‌های البرز در گرو ابلاغ ستاد ملی کرونا

تداوم تعطیلی‌های البرز در گرو ابلاغ ستاد ملی کرونا
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز گفت: محدودیت‌‌ها و تعطیلی دو هفته‌‌ای تا روز شنبه ادامه دارد و در صورت تصمیم‌‌گیری جدید از سوی مراجع ذیربط، تغییر وضعیت از هفته آتی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، علیرضا سلیمانی با اشاره به تصمیم ستاد کرونا برای اعمال محدودیت‌‌های هفته آینده در جمع خبرنگاران، گفت: هنوز در خصوص وضعیت کرونایی استان و تغییر شرایط محدودیت‌ها، ابلاغ جدیدی نرسیده و همچنان در وضعیت قبلی یعنی قرمز قرار داریم‌.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز با اشاره به محدودیت‌های دوهفته‌ای کرونایی، افزود: تغییر وضعیت استان البرز باید از سوی وزارتخانه ابلاغ شود که تا کنون ابلاغ جدیدی از سوی مراجع رسمی نرسیده است.

وی اظهار داشت: به نظر می‌رسد تغییراتی در وضعیت کرونایی استان خواهیم داشت اما در خصوص جزئیات آن و اینکه تغییر وضعیت در کدام شهرستان‌ها اعمال می‌شود، منتظر ابلاغ از سوی مراجع رسمی هستیم.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان البرز تصرح کرد: محدودیت‌ها و تعطیلی دو هفته‌ای تا روز شنبه ادامه دارد و در صورت تصمیم‌گیری جدید از سوی مراجع ذیربط، تغییر وضعیت از هفته آتی خواهد بود.
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673261
ارسال نظر
نظرات