شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673273

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج مسابقات صبح روز نخست گروه ب مشخص شد/ پیروزی بازار بزرگ و صبانور

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج مسابقات صبح روز نخست گروه ب مشخص شد/ پیروزی بازار بزرگ و صبانور
نتایج مسابقات صبح روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی گروه ب مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه ب امروز و فردا (پنج شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

در دیدارهای صبح روز نخست این مسابقات تیم بازار بزرگ ایران با نتیجه 8 بر 2 مقابل تیم دانشگاه آزاد به پیروزی دست یافت و تیم صبانور کردستان با نتیجه 7 بر 3 از سد شهدای مقاومت بسیج قم گذشت.

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
بازار بزرگ ایران، برنده 8- دانشگاه آزاد 2 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 2- امیررضا ده بزرگی 1
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 9- حسین جاویدی صفر
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 7- حسین عباسی 3
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 4- دانیال سهرابی 1
72 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده 3- فرشید رهبر صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- مرتضی پورعیسی صفر
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 9- مهدی محمدزاده صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح 3- ناصر علیزاده، برنده 3
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 6- مرتضی الغوثی 3
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت)- امیر قاسمی منجزی، برنده

صبانور کردستان، برنده 7- شهدای مقاومت بسیج قم 3 (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 9- مهدی قربانی صفر
60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده 3- محمد جانقلی صفر
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده 8
67 کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور 7- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 10
72 کیلوگرم: سوران محمدی 1- امیر عبدی، برنده 10
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 4 ضربه فنی- محمدحسین جلالی 4
82 کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده 8 – داود جوادیان صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 11- امیر رضایی 3
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 6 ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 4 ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر

برنامه دیدارهای عصر امروز به شرح زیر است:
ساعت 16:15: صبانور کردستان – دانشگاه آزاد
ساعت 18: شهدای مقاومت بسیج قم – بازار بزرگ ایران
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1673273
ارسال نظر
نظرات