شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673285
اتحادیه جهانی کشتی از ایران انتظار دارد در جام جهانی شرکت کند

امامی: تمامی اقدامات برای حضور در صربستان انجام شده/ در تیم فرنگی یکی دو تغییر خواهیم داشت

امامی: تمامی اقدامات برای حضور در صربستان انجام شده/ در تیم فرنگی یکی دو تغییر خواهیم داشت
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: اتحادیه جهانی کشتی از ایران انتظار دارد در جام جهانی شرکت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی در خصوص حضور ایران در مسابقات انفرادی صربستان اظهار داشت: زمانی که رقابت های جهانی لغو شد و جام جهانی انفرادی جایگزین آن شد مسئولیت نحوه اعزام تیم ها از طرف فدراسیون به کادر فنی تیم های ملی سپرده شد. در حال حاضر کادر فنی مسابقات را رصد می کنند. این درست است که زمان کمی تا این مسابقات باقی مانده منتهی ما باید بدانیم که هدف اصلی تیم های ملی در آزاد و فرنگی کسب سهمیه های باقیمانده در المپیک توکیو است. تمام برنامه های فدراسیون بر مبنای نتیجه گیری در آن مسابقات است. با توجه به تفاهم نامه ای که فدراسیون کشتی ایران با فدراسیون کشتی صربستان امضا کرده بود، یکی از بندهای آن مبنی بر این بود که حضور تیم های کشتی در مسابقات بین المللی دو کشور باشد و این همکاری هم در مسابقات وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: این توقع از اتحادیه جهانی کشتی است که به دلیل اینکه ایران یکی از قطب های اصلی کشتی دنیا است؛ حتی شده با حداقل نفرات در این مسابقات شرکت کند. برخی می گفتند چرا ما با تیم کامل نمی رویم؟ و چرا اصلا می رویم؟ ولی در هر صورت این دو مورد باید مدنظر باشد که حضور ما در این مسابقات حتی با حداقل نفرات به این دو دلیلی که ذکر شد می تواند برای ما مهم باشد. اما ما مسابقات مهمی را در پیش داریم و هدف اصلی ما شرکت در المپیک است. به همین دلیل خود کادر فنی یک برنامه ای برای آماده سازی دارد که این مورد را هم فدراسیون به کادر فنی محول کرده تا تصمیم بگیرند و آنها هم هر روز در حال رصد هستند تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

امامی در خصوص اینکه زمان بسیار کمی (۱۰ روز) تا مسابقات باقی مانده و اقدامات صورت گرفته تا کنون در این زمینه چه بوده؛ به رادیو ورزش توضیح داد: چه کسی گفته هنوز هیچ اقدامی نکرده ایم؟ همه کارها در حال انجام است. تعدادی مشخص شده اند و حتی نفرات ذخیره ای که مدنظر فدراسیون هستند، امورشان انجام شده. در تمام مسابقات جهانی و مشابه آن تیم ها می توانند در هر وزن برای چند نفر اقدامات را انجام دهند و فدراسیون هم این کار را انجام داده است. حتی بلیط هم رزرو شده و تعداد مدنظر فدراسیون تحت عنوان نفرات اصلی اول معرفی شده اند و پس از آن تعدادی با رصد کردن مسابقات اضافه شدند.

سخنگوی فدراسیون کشتی درباره وضعیت حسن یزدانی، کامران قاسم پور، حسین نوری و محمدهادی ساروی اظهار کرد: طی یکی دو روز آینده قرار است بر مبنای تمام برداشت هایی که کادر فنی توسط روابط بین الملل و با کمک آنها انجام می دهد در این باره اعلام وضعیت کند. روز گذشته در کشتی فرنگی حمید سوریان مجددا با محمد بنا تماس داشت و تصمیم گیری هایی شد که به احتمال زیاد یک نفر از آن دو نفری که گفته بودند، عوض شود.

وی افزود: این تصمیمات در کشتی آزاد هم همینطور است. آنها نگاه می کنند بهترین تصمیم به چه شکل است و ممکن است جوان ترهایی را اعلام کنند که اسامی آنها مشخص شده و اگر ما اعلام نکردیم به این دلیل است که منتظریم ببینیم در نهایت کدام یک از آنها مصوب می شود که بروند تا به طور قطعی تا دو روز آینده نام آنها را ببریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673285
ارسال نظر
نظرات