شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:11 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673289
فرمانده سپاه ناحیه اراک اعلام کرد

کمک ۵۰۰ میلیون تومانی مردم اراک به مناطق محروم سیستان و بلوچستان/تا محرومیت هست گروه‌های جهادی هم هستند

کمک ۵۰۰ میلیون تومانی مردم اراک به مناطق محروم سیستان و بلوچستان/تا محرومیت هست گروه‌های جهادی هم هستند
مهجوری با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون تومان کمک های نقدی از مردم و خیرین استان مرکزی و خصوصا شهر اراک جمع آوری شده بود که به همراه سایر کمک ها شامل لوازم منزل، مصالح ساختمانی و بسته های فرهنگی و بهداشتی در بین مردم مناطق سیستان و بلوچستان توزیع شده،گفت:انتظار داریم مردم استان مرکزی همچون گذشته برای رفع مشکلات مردم این شهرستان با قوت حاضر شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در جمع جهادگران اعزامی استان به سیستان و بلوچستان گفت: گروه های جهادی ایثارگران و تلاش گرانی هستند که بدون مرز فعالیت و خدمت رسانی به مردم را انجام می دهند و در طول این سال ها همواره هرگونه احساس نیازی که در کشور و سطح مناطق وجود داشته گروه های جهادی ورود پیدا کرده اند و تهدیدات را به فرصت ها تبدیل کردند.

وی افزود: جهادگران بسیجی در طول این سال ها به خوبی نشان داده اند خدمت به مردم تعطیلی ندارد و لذا این عزیزان در هر شرایطی خدمت رسانی به مردم را تعطیل نکرده اند و به همین دلیل به پیشتازان و پیشگامان خدمت رسانی یاد می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: با توجه به مشکلاتی که در مناطق جنوب کشور و خصوصا استان سیستان و بلوچستان وجود دارد گروه جهادی شهدای اراک که متشکل از گروه های جهادی تخصص محور هستند برای رفع مشکلات در این منطقه حضور پیدا کرد که با برنامه ریزی ها یک برنامه بلند مدت برای رفع عمده مشکلات آنها دیده شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون طی ۲ مرحله جهادگران بسیجی گروه جهادی شهدای اراک در استان سیستان و بلوچستان برای ارائه خدمت های تخصصی حاضر شده اند،گفت: خوشبختانه شاهد دستاوردها و نتایج خوبی در این مناطق بوده ایم و با شناسایی های انجام شده نیازهای مهم این مناطق به خوبی بررسی شد که مسائل فرهنگی، بهداشتی، عمرانی، اجتماعی و خدماتی عمده آنها بود و لذا گروه های جهادی به شکل تخصص محور در این مناطق حاضر شدند.

مهجوری افزود: شهرستان میرجاوه،خاش و شهر زاهدان محل حضور جهادگران استان مرکزی است که در این راستا علاوه بر توزیع کمک های مردم شریف استان و شهر اراک به خدمت رسانی در مسائل فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و عمرانی مشغول می شوند و همچنین با توجه به مشکلاتی که سیل در ماه های گذشته در این شهرستان ها و برخی از روستاها ایجاد کرده یک گروه جهادی ویژه ارائه خدمات عمرانی در این شهرستان مستقر شده که بتواند مشکلات عمرانی و خصوصا آب آشامیدنی را مرتفع سازد.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون تومان کمک های نقدی از مردم و خیرین استان مرکزی و خصوصا شهر اراک جمع آوری شده بود که به همراه سایر کمک ها شامل لوازم منزل، مصالح ساختمانی و بسته های فرهنگی و بهداشتی در بین مردم توزیع شده،گفت:انتظار داریم مردم استان مرکزی همچون گذشته برای رفع مشکلات مردم این شهرستان با قوت حاضر شوند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک افزود: یکی از مهمترین نیازهایی که امروز در سطح شهر زاهدان و روستاهای اطراف وجود دارد بحث نیاز به ارائه خدمات درمانی و بهداشتی است که نیاز است جهادگران پزشکی و درمانی استان برای ارائه خدمت به مردم این منطقه حضور پیدا کنند و جهادگران و کلیه کسانی که علاقمند به خدمت رسانی به مردم سیستان و بلوچستان هستند می توانند با مراجعه به سپاه ناحیه اراک هماهنگی های لازم را انجام دهند.

وی خاطر نشان کرد: تا محرومیت هست گروه های جهادی ما هم هستند و بنا داریم به فضل الهی به صورت ماهیانه گروه های جهادی را از شهرستان اراک به این مناطق محروم اعزام کنیم و از خیرین و مردم نوع دوست در استان مرکزی درخواست داریم که این ولی نعمتان ما فراموش نکنند تا به لطف پروردگار بتوانیم مرهمی بر آلام نیازمندان باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673289
ارسال نظر
نظرات