شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673297
توضیحات دبیرکل فدراسیون قایقرانی درباره برگزاری مسابقات لیگ

صابونچی: رقابتهای امسال در مواد تک نفره برگزار می شود/ 2 مرحله و هر مرحله در 2 دور مسابقه خواهیم داشت

صابونچی: رقابتهای امسال در مواد تک نفره برگزار می شود/ 2 مرحله و هر مرحله در 2 دور مسابقه خواهیم داشت
دبیرکل فدراسیون قایقرانی درباره برگزاری لیگ‌های قایقرانی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، رضا صابونچی با اشاره به آغاز لیگ‌های قایقرانی از دهه اول دی‌ماه اظهار داشت: شرایط کرونا، برنامه‌های ما را تحت تاثیر قرار داد و لیگ امسال باید با در نظر گرفتن این شرایط برگزار شود از جمله اینکه رقابت‌ها در مواد تکنفره انجام خواهد شد اما کارها طبق روال انجام شده و اگر مانعی نداشته باشیم، دور اول لیگ آبهای آرام و روئینگ را دهه اول دی‌ماه آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: اعلام آمادگی کتبی تیم‌ها به دست ما رسیده و در مرحله بعد باشگاه‌ها باید قراردادهای خود را که به تایید هیات‌های استانی محل استقرار باشگاه هم رسیده برای ما ارسال کنند و پس از آن جلسه هماهنگی و قرعه‌کشی را به صورت آنلاین برگزار می‌کنیم و آماده شروع لیگ خواهیم شد.

صابونچی ادامه داد: ابتدا لیگ آبهای آرام و روئینگ برگزار می‌شود و با در نظر گرفتن شرایط نامه اعلام آمادگی لیگ کانوپولو نیز به زودی ارسال خواهد شد تا در خصوص برگزاری این مسابقات هم برنامه‌ریزی داشته باشیم.

دبیرکل فدراسیون قایقرانی درباره نحوه برگزاری مسابقات نیز گفت: مسابقات در 2 مرحله و هر مرحله در 2 دور برگزار می‌شود و شرایط برگزاری آن علیرغم اعلام آمادگی تیم‌ها بستگی به این دارد که باشگاه‌ها چگونه مدارک خود را تکمیل کنند. خوشبختانه استقبال خوبی تاکنون هم در بخش آبهای آرام و هم روئینگ شده و با ارائه قراردادهای قایقرانان، مربیان و سرپرستان تیم‌ها تعداد دقیق تیم‌های شرکت‌کننده مشخص می‌شوند و کار را آغاز می‌کنیم.

صابونچی همچنین بیان کرد: برگزاری لیگ مزایای زیادی برای جامعه قایقرانی و فدراسیون دارد. اولا ورزشکاران در طول سال در شرایط مسابقه قرار می‌گیرند و از نظر مالی شرایط بهتری پیدا می‌کنند. به علاوه تعداد افراد و ورزشکاران درگیر در قایقرانی بیشتر خواهد شد. فدراسیون نیز می‌تواند عملکرد ورزشکاران و حتی ملی‌پوشان را در لیگ مورد ارزیابی قرار دهد و بر اساس آن تصمیماتی اتخاذ کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673297
ارسال نظر
نظرات