شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673301
مدیرعامل هلال احمر خوزستان:

آبگرفتگی بندر امام بسیار غیرمنتظره بود

آبگرفتگی بندر امام بسیار غیرمنتظره بود
علی خدادادی گفت: آبگرفتگی بندر امام بسیار غیرمنتظره بود و حدود ۴۰ میلیون مترمکعب آب در سه ساعت وارد بندر امام خمینی(ره) شد و یکی از مناطق این شهر دچار آبگرفتگی شدید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، علی خدادادی مدیرعامل هلال احمر خوزستان در نشست مدیریت بحران جمعیت هلال احمر استان که سه‌شنبه شب برگزار شد، اظهار کرد: در اهواز با بارندگی بیش از ۲۰ میلیمتر آبگرفتگی رخ می‌دهد و این مساله دیگر عادی شده است. اکنون دیگر این مشکل اهواز مزمن شده و زمانی که مقام معظم رهبری در خصوص موضوعی ورود می‌کند یعنی مساله جدی شده است.

وی با اشاره به آبگرفتگی اخیر در برخی شهرهای استان خوزستان، افزود: آبگرفتگی بندر امام بسیار غیرمنتظره بود و حدود ۴۰ میلیون مترمکعب آب در سه ساعت وارد بندر امام خمینی(ره) شد و یکی از مناطق این شهر به صورت وحشتناک دچار آبگرفتگی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به امدادرسانی به بیش از ۵ هزار نفر در آبگرفتگی اخیر خوزستان، گفت: امکان اسکان اضطراری برای افراد متاثر از بارندگی نیز فراهم شده است.

خدادادی بیان کرد: بعضا شاهد برخوردهای تحقیرآمیز بودیم؛ کمبودها و نواقص شدیدی در حوزه‌های مختلف داریم اما با وجود این مشکلات در حال ارائه خدمات به مردم هستیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1673301
ارسال نظر
نظرات