شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673334
استاندار قزوین خبرداد؛

تمدید محدودیت‌های کرونایی در ۵ شهر استان قزوین/ ورود خودرو‌های غیر بومی به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است

تمدید محدودیت‌های کرونایی در ۵ شهر استان قزوین/ ورود خودرو‌های غیر بومی به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است
هدایت الله جمالی‌پور گفت: با جمع بندی گزارش‌های مربوط به وضعیت بیماری کرونا در قزوین، محدودیت‌های کرونایی در پنج شهر استان برای یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هدایت الله جمالی‌پور استاندار قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به وضعیت کرونا در قزوین اظهار کرد: قرمز شدن وضعیت استان در هفته‌های گذشته موجب شد تا در جلسات ستاد کرونا و قرارگاه عملیاتی مصوب کنیم تا محدودیت‌هایی در کسب و کار و تردد مردم اعمال شود تا بتوانیم شرایط بیماری را کنترل کنیم.

وی افزود: هر چند باید از همکاری مردم و کسبه در اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها تشکر و قدردانی کنیم؛ اما همچنان نگران سلامت مردم هستیم و تا زمانی که روند بیماری در استان نزولی نشده باید مراقبت‌ها و محدودیت‌ها تشدید شود.

استاندار قزوین تصریح کرد: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا در کشور، محدودیت‌های کرونایی در شهر‌های قرمز یک هفته دیگر تمدید شده است و در این راستا برخی شهرهای ما نیز در این ردیف قرار دارند.

وی عنوان کرد: بر اساس اعلام سخنگوی ستاد مقابله با کرونا تعداد ۱۶۰ شهر با وضع قرمز روبرو بودند که این تعداد اکنون به ۶۴ شهر کاهش یافته و محدودیت‌ها در این شهرها تا یک هفته دیگر ادامه می‌یابد.

شهرستان آوج اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد

این مقام مسئول بیان کرد: در استان قزوین نیز شهرهای قزوین، البرز، آبیک، بوئین زهرا و تاکستان در لیست قرمز قرار دارند لذا محدودیت‌های اعمال شده تا یک هفته دیگر تمدید می‌شود.

وی ابراز کرد: محدودیت کنونی در همه شهرها تا صبح روز شنبه ادامه دارد و از شنبه تا یک هفته دیگر تمدید می‌شود و این محدودیت‌‎ها در برخی شهرهایی که تغییر وضعیت داشته باشند، کمتر خواهد شد.

جمالی پور تصریح کرد: خواستار تداوم همکاری مردم در اجرای این مصوبات هستیم و مردم باید صبوری کنند و تحمل داشته باشند تا سلامت خود و خانواده و مردم دیگر به خطر نیفتد.

وی عنوان کرد:بر اساس این اعلام، همه اصناف غیر از مشاغل گروه یک تعطیل است و ورود خودرو‌های غیر بومی به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است و متخلفان جریمه می‌شوند.

این مقام مسئول در پایان گفت: شهرستان آوج اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد و گرو‌ه‌های یک، دو و سه در این شهر اجازه فعالیت دارند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1673334
ارسال نظر
نظرات