شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 17:57 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673356
فرمانده سپاه شفت خبر داد:

آغاز طرح شهید«حاج قاسم سلیمانی»در شفت/ ۳۱۹ بسیجی پای کار آمدند

آغاز طرح شهید«حاج قاسم سلیمانی»در شفت/ ۳۱۹ بسیجی پای کار آمدند
فرمانده سپاه شفت گفت: سپاه و بسیج شهرستان با کمک مرکز بهداشت و درمان طرح شهید سلیمانی را با هدف هرخانه و هر محله یک پایگاه سلامت، همزمان در سراسر استان با مشارکت ۳۱۹ بسیجی برای کمک به از بین بردن این ویروس مهلک به میدان آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سرهنگ پاسدار محمدجانی، فرمانده سپاه شفت در جمع اصحاب رسانه گفت: سپاه و بسیج شهرستان با کمک مرکز بهداشت و درمان طرح شهید سلیمانی را با هدف هرخانه و هر محله یک پایگاه سلامت، همزمان در سراسر استان با مشارکت ۳۱۹ بسیجی برای کمک به از بین بردن این ویروس مهلک به میدان آورده است.

وی، افزود: در اجرای این طرح ۸۰ تیم غربالگری در مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان شفت مشارکت داشته و طی آن، تلاش می شود تا از شیوع این بیماری پیشگیری و در امر شناسایی و حمایت از بیماران مبتلا به کرونا و خانواده‌های آن پیشگام باشند.

سرهنگ محمد جانی در پایان از مردم عزیز شهرستان خواست که همکاری لازم را با این تیم ها انجام داده و همچنین از همه دستگاههای مرتبط خواست تا در اجرای طرح بزرگ شهید سلیمانی در کاهش این ویروس منحوس مشارکت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1673356
ارسال نظر
نظرات