شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 18:26 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673369
گزارشی خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

بازرسان ناظر بر بازار به خواب کرونایی فرو نروند!

بازرسان ناظر بر بازار به خواب کرونایی فرو نروند!
بازار مصرف شوندگی در کهگیلویه و بویراحمد این روزها اصلا اوضاع و احوال خوبی ندارد، در یک روز حتی برخی قیمتها در برخی از نقاط بازار در سراسر استان دچارتلاطم شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس نظارت ها توسط دستگاه های نظارتی در دست اقدام است اما وقتی دستگاه های دولتی اقدامی جهت بازدارندگی و کنترل قیمتها ندارند عملا این نظارت ها هم به حاشیه می رود.

گاها شنیده می شود یک فرد فروشنده متخلف از قبل زمان بازدیدها و نظارت ها را به وی اطلاع می دهند یا برخی کسبه متخلف به محض اطلاع از حضور بازرسان کرکره ها را پایین می کشند و به گوشه ای می روند، این موضوع به نظارت جدی تر مسئولان نیاز دارد.

اگر برای شما خدای ناکرده رخدادی مانند کرونا اتفاق بیفتد و چند مدتی در بیمارستان بستری بمانید زمانیکه از بیمارستان ترخیص می شوید و به سمت خانه میروید و با قیمت های جدید اجناس و کالا روبرو می شوید گویا مانند اصحاب کهف با تلاطم اوضاع بعد از ترخیص تان روبرو شده اید که شاید اشتباه در این زمان، حاضر شده اید.

 

مردم و خصوصا قشر کارگر در تنگنا هستند، وجود این ویروس منحوس باعث رکود بسیاری از مشاغل شده و امری طبیعی است اما جلسات ستاد نظارت بر بازار چند وقت یکبار برگزار می شود؟

مسئولان و خصوصا استاندار باید درک مناسبی داشته باشد که ما همپای با جنگ سلامت جنگ اقتصادی را هم در پیش رو داریم.

بسیاری از این گرانی ها حاصل اقدامات شتابزده و عدم نظارت های درست و میدانی است که می بابست این وضعیت افسارگسیخته به سرعت در کهگیلویه و بویراحمد کنترل شود.

هرچند کسی منکر خدمات صورت داده شده تاکنون نیست اما قطعا کافی نیست و در این خصوص هم استاندار محترم در راس تلاش مضاعفی صورت داده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673369
ارسال نظر
نظرات