شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673399
سردار نوعی اقدم:

امروز دانشمندان برای دشمنان هراس آفرین هستند/ مسئول متأثر از نفوذ دشمن، هرگز ترور نمی شود+ فیلم

امروز دانشمندان برای دشمنان هراس آفرین هستند/ مسئول متأثر از نفوذ دشمن، هرگز ترور نمی شود+ فیلم
سردار رحیم نوعی اقدم با با بیان اینکه این دانشمندان در دهه 90 هستند که برای دشمنان هراس آفرین شدند از مسئولین انتقاد کرد و گـفت: مسئولی که تحت تأثیر نفوذ دشمن است، خاصیتی ندارد و برای دشمن هم تهدیدی به حساب نمی آید تا مورد ترور واقع شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما ، سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت در مراسم مجازی بزرگداشت مقام دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده  با انتقاد از مسئولین گـفت: مسئولی که تحت تأثیر نفوذ دشمن است، خاصیتی و تهدیدی برای دشمن به حساب نمی آید تا مورد ترور واقع شود.

فرمانده جبهه مقاومت با بیان اینکه مسئولین در دهه 60 ترور می شدند گفت: امروز جای دانشمندان با مسئولین عوض شده است چراکه این دانشمندان در دهه 90 هستند که برای دشمنان هراس آفرین شدند.

وی با بیان اینکه در دهه 60 شهدای والامقامی چون آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش در کنار رجایی و باهنر به دست شقی ترین افراد ترور شده و به شهادت رسیدند گفت: در آن دوره مسئولین رهبران جامعه بودند و انقلابی عمل می کردند به همین دلیل دشمن از آنها هراس داشت و از تهدید آنها می ترسید بنابراین  دست به ترور مسئولان انقلابی زد ولی امروز مسئولین برای دشمنان خطری محسوب نمی شوند از این رو برنامه ای هم برای ترور آنها وجود ندارد.

سردار نوعی اقدم در بخش دیگری از سخنان خود به مطلب اشاره شده توسط یکی از مسئولین در این خصوص اشاره کرد و گفت: عزیزی که خود را مسئول امنیت تلقی می کند و می گوید من مسئول امنیتی کشور هستم  و  می گویم امروز هیچ تهدیدی برای هیچ یک از مسئولان کشوری وجود ندارد، درست می گوید چراکه امروز مسئولی ترور نمی شود  و برنامه ترور دشمنان امروز متوجه دانشمندان ما است، بطوریکه اگر امنیتی ترین رئیس امنیتی ترین دستگاه  کشور را بدون محافظ در خیابان رها کنند و حتی تاکسی هم سوار نکند کسی به وی نمی گوید بالای چشمت ابرو است چون خاصیتی ندارد، تهدید کننده، بازدارنده و حتی مقاوم کننده هم نیست بنابراین در لیست اهداف دشمن هم قرار ندارد.

وی با بیان اینکه امروز انقلابیون دانشمند شدند و انقلابی عمل می کنند، گفت: متاسفانه امروز مسئولین ما متأثر از نفوذ دشمنان هستند و مهمترین دلیل هم بی خاصیتی آنها و عدم برنامه دشمن برای ترور آنها است.

انتهای پیام/

سردار نوعی اقدم
https://www.dana.ir/1673399
ارسال نظر
نظرات