شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:41 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673413
دیدار رئیس فدراسیون کشتی با استاندار گلستان؛

حق شناس: هرگونه کمکی لازم باشد به کشتی استان گلستان می کنیم

حق شناس: هرگونه کمکی لازم باشد به کشتی استان گلستان می کنیم
رئیس فدراسیون کشتی در ادامه بازدیدهای استانی خود، عصر امروز (چهارشنبه) وارد استان گلستان شد و در اولین جلسه کاری خود با هادی حق شناس استاندار گلستان دیدار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رئیس فدراسیون کشتی در این جلسه که قاسمعلی برزمینی مدیرکل ورزش و جوانان و محمدحسین ملاح رئیس هیأت کشتی استان گلستان نیز حضور داشتند با اشاره به سابقه درخشان کشتی در استان گلستان گفت: قهرمانان بزرگی همچون رضا سوخته سرایی، اویس ملاح، برادران مومنی، حسن طهماسبی، جلیل جهانشاهی در کشتی استان گلستان و گرگان درخشیده اند، اما در حال حاضر کشتی استان نیاز به یک تحول اساسی دارد.

 
دبیر تصریح کرد: به منظور حمایت از کشتی استان به گلستان سفر کرده ام و سعی می کنم در تمام جلساتی که برگزار خواهم کرد مسئولان استان را مجاب به حمایت بیشتر از ورزش ملی کشور کنم.
 
وی ادامه داد: گلستان نیز همچون مازندران دارای پتانسیل بسیار بالایی در کشتی است و باید دست به دست هم بدهیم تا به دوران بزرگی خود در کشتی باز گردد.
 
رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه سال های گذشته تیم های گلستانی در لیگ حضور داشتند اظهار داشت: حضور یک تیم از یک استان در لیگ برتر کشتی می تواند کمک بسیاری به رشد و توسعه کشتی در آن منطقه کند و امیدوارم که بار دیگر شاهد حضور تیم های خوب گلستانی در لیگ برتر کشتی آزاد باشیم.
 
حق شناس استاندار گلستان نیز ضمن اعلام حمایت از ورزش ملی کشور در استان گفت: از هیأت کشتی استان و اداره ورزش و جوانان می خواهم برنامه های خود را به استانداری ارائه دهند تا پس از بررسی بتوانیم کمک های لازم را به کشتی استان انجام دهیم.
 
وی ادامه داد: از حضور تیمی از استان گلستان در لیگ برتر کشتی حمایت می کنم و امیدوارم که سال آینده بتوانیم نماینده ای از استان در این رقابت ها داشته باشیم.
 
استاندار گلستان در پایان خاطرنشان کرد: با هماهنگی با دستگاه های ذیربط، هرگونه کمکی که لازم باشد به کشتی استان خواهیم کرد تا این رشته به جایگاه اصلی خود در گلستان بازگردد.
 
انتهای پیام؛ 
https://www.dana.ir/1673413
ارسال نظر
نظرات