شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:05 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673431

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج مسابقات روز نخست گروه ب مشخص شد

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج مسابقات روز نخست گروه ب مشخص شد
نتایج مسابقان روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه ب مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه ب امروز و فردا (پنج شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

در مسابقات روز نخست این رقابت ها 4 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
صبانور کردستان، برنده 7- شهدای مقاومت بسیج قم 3
بازار بزرگ ایران، برنده 8- دانشگاه آزاد 2
دانشگاه آزاد، برنده 6- صبانور کردستان 4
بازار بزرگ ایران، برنده 9- شهدای مقاومت بسیج قم 1
 
نتایج انفرادی این دیدار ها به شرح زیر است:
 
دانشگاه آزاد، برنده 6- صبانور کردستان 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 8- علی نوربخش صفر
60 کیلوگرم: امید آرامی صفر- محمد نوربخش، برنده 9
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 3 – لری ابولادزه صفر
67 کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده 7- سعید ارجمند 7
72 کیلوگرم: احمد خرسانی پور صفر- علی ارسلان، برنده 9
77 کیلوگرم: برومند اصلان 1- گلا بولکوادزه، برنده 5
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 7- حمیدرضا بادکان 5
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده 1- یوسف قادریان، برنده 5
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 3- محمدهادی ساروی 1
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 10- بهنام شجعی 2
 
بازار بزرگ ایران، برنده 8- دانشگاه آزاد 2 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 2- امیررضا ده بزرگی 1
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 9- حسین جاویدی صفر
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 7- حسین عباسی 3
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 4- دانیال سهرابی 1
72 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده 3- فرشید رهبر صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- مرتضی پورعیسی صفر
82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 9- مهدی محمدزاده صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح 3- ناصر علیزاده، برنده 3
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 6- مرتضی الغوثی 3
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی (کشتی نگرفت)- امیر قاسمی منجزی، برنده
 
صبانور کردستان، برنده 7- شهدای مقاومت بسیج قم 3 (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 9- مهدی قربانی صفر
60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده 3- محمد جانقلی صفر
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی صفر- مهدی قادری، برنده 8
67 کیلوگرم: امیرحسین حاجی پور 7- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 10
72 کیلوگرم: سوران محمدی 1- امیر عبدی، برنده 10
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 4 ضربه فنی- محمدحسین جلالی 4
82 کیلوگرم: شاهین شریعتی، برنده 8 – داود جوادیان صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 11- امیر رضایی 3
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 6 ضربه فنی – محمدعلی حیدری صفر
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 4 ضربه فنی- امیرمحمد بیات صفر
 
بازار بزرگ ایران، برنده 9- شهدای مقاومت بسیج قم 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 8- مهیار چراغی صفر
60 کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده 9- عباس صفری صفر
63 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 9- رضا صفا صفر
67 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- محمدامین جبالی فر صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا رستمی 3- امیر عبدی، برنده 6
77 کیلوگرم: حمیدرضا جعفری، برنده 8- هدایت کبیری صفر
82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 9- محمدحسین جلالی صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 9- امیر رضایی صفر
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 15- محمدصادق عبدالهی 4
130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده 8- شاهرخ میکائیلی صفر
 
2 دیدار باقی مانده از این رقابت ها فردا به شرح زیر برگزار می شود:
 
پنج شنبه 13 آذرماه:
ساعت 11: دانشگاه آزاد - شهدای مقاومت بسیج قم
ساعت 16:15: صبانور کردستان – بازار بزرگ ایران
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1673431
ارسال نظر
نظرات