شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:41 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673441

دیدار صیامی با معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش/ فرهادی زاد: مدال آوری دوومیدانی برای ورزش کشور حائز اهمیت است

دیدار صیامی با معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش/ فرهادی زاد: مدال آوری دوومیدانی برای ورزش کشور حائز اهمیت است
رییس فدراسیون دوومیدانی امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با معاونت ورزش بانوان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فدراسیون دوومیدانی، هاشم صیامی امروز چهارشنبه با مهین فرهادی زاد معاونت ورزش بانوان دیدار و پیرامون ورزش بانوان دوومیدانی و معضلات و مشکلات پیش روی ملی پوشان و قهرمانان این رشته تبادل نظر و گفت‌وگو کرد.

در این نشست طرفین در خصوص نحوه اعزام ورزشکاران زن، استعدادیابی دختران در رشته پایه و پرمدال دوومیدانی، چالش های پیش روی بانوان و قهرمان پروری جهت اهتزاز پرچم کشورمان در میادین آسیایی و بین المللی به بحث و هم فکری پرداختند.

مهین فرهادی زاد نیز اظهار داشت: ارزش تلاش و سختی کار بانوان دوومیدانی را درک می‌کنیم و افتخار آفرینی این عزیزان تحسین برانگیز است و قطعا با تمام توان از این بانوان حمایت خواهیم کرد.

او همچنین بیان کرد: برای رسیدن به مدال در رقابت های بین المللی باید برنامه مدون و موثر وجود داشته باشد.

وی افزود: خوشبختانه دختران پرتوان و با استعدادی در این رشته داریم که در همین سال جاری با رکوردشکنی های پی در پی ما را به آینده این رشته پایه و پرمدال امیدوار کرده‌اند. مدال آوری در دوومیدانی برای‌سیاست های کلان ورزش کشور بسیار حائز اهمیت است.

معاونت ورزش بانوان ادامه داد: در این مسیر نقش هیات های استانی برای شناسایی و پرورش بانوان مستعد کشورمان بسیار مهم خواهد بود و می بایست گام های موثری در این ضمینه بردارند.

هاشم صیامی نیز در ادامه این نشست گفت: برای پیشرفت دو و میدانی در بخش بانوان برنامه های بسیار خوبی داریم بدین منظور برای اولین بار کمیته بانوان را در آینده تشکیل خواهیم داد که قطعا میتواند در مسیر رشد و ارتقا دوومیدانی بانوان کشورمان بسیار موثر و تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673441
ارسال نظر
نظرات