شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 10:19 منتشر شده در مورخ: 1399/09/13 شناسه خبر: 1673476

عملیات فوق سنگین آتش نشانان در مسکن مهر رشت/ اعزام ۳ شهروند و یک آتش نشان به بیمارستان + عکس

عملیات فوق سنگین آتش نشانان در مسکن مهر رشت/ اعزام ۳ شهروند و یک آتش نشان به بیمارستان + عکس
در پی آتش سوزی مسکن مهر رشت ۲۵ نفر از ساکنین یک آپارتمان ۲۰ واحده به مکان امن انتقال یافتند این درحالی است که ۳ نفر از شهروندان و یک آتش نشانان بواسطه شدت دود گرفتگی به بیمارستان اعزام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، حادثه آتش سوزی خودروی سواری ۲۰۶ در پارکینگ آپارتمان به ساعت ۲۳:۲۷ چهارشنبه ۱۲ آذر ۹۹ به آتش نشانان اطلاع داده شد.

رییس سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه سریعا آتش نشانان مستقر در ایستگاه مسکن مهر خبر از دود گرفتگی شدید آپارتمان ۲۰ واحده را داشتند، ادامه داد: در مجموع ۴۸ آتش نشان بهمراه ۱۴ دستگاه خودروی اطفایی، آبرسان و نردبان به محل آتش‌سوزی واقع در مسکن مهر کوچه ۶۶ اعزام شدند.

مومنی با اشاره به مهار آتش توسط تیم نخست عملیاتی، افزود: بلافاصله تیم های نجات بهمراه تجهیزات نسبت به تخلیه کامل اهالی آپارتمان اقدام کردند.

وی با تاکید بر دودگرفتگی شدید و محبوس شدن ساکنین، ادامه داد: ۵ کد اورژانس و یک دستگاه اتوبوس اورژانس جهت همکاری حضور یافتند.

مومنی رییس سازمان آتش نشانی رشت دقایقی پیش(حوالی ساعت ۰۰:۱۵) از ادامه عملیات نجات خبر داد و گفت: تاکنون بالغ بر ۲۵ تن از ساکنین آپارتمان به مکان امن انتقال یافتند که ۳ تن از شهروندان و یک تن از آتش نشانان بواسطه شدت دود گرفتگی به بیمارستان اعزام شدند.

وی با تاکید بر اینکه همچنان آتش نشانان در حال جستجو و نجات آپارتمان نشینان هستند و چند تن شهروندان در اتوبوس اورژانس در حال مداوا شدن می باشند، ادامه داد: اطلاعات تکمیلی در زمینه علت حادثه و تعداد نجات یافتگان و مصدومین از تل دود متعاقبا از طریق همین روابط عمومی اعلام خواهد شد.

همین گزارش حاکی است: در این آتش سوزی، هیچ ساختمانی دچار حادثه آتش سوزی نشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1673476
ارسال نظر
نظرات