شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 00:45 منتشر شده در مورخ: 1399/09/14 شناسه خبر: 1673730
همزمان با روز جهانی معلولین انجام شد

آغاز به کار رسمی پاراترای اتلون/ قدردانی رییس فدراسیون جهانی از خسروی وفا

آغاز به کار رسمی پاراترای اتلون/ قدردانی رییس فدراسیون جهانی از خسروی وفا
همزمان با روز معلولین رشته پاراترای اتلون آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ترای اتلون؛ همزمان با سوم دسامبر، روز جهانی افراد دارای معلولیت و به مناسبت گرامی داشت این روز و در راستای ارج نهادن به جانبازان و معلولین گرانقدر، فعالیت بخش پاراترای اتلون فدراسیون  به طور رسمی آغاز شد.

این حرکت و دستاورد ارزشمند با تلاش ها، پیگیری ها و مطالعات کارشناسی فدراسیون از ابتدای سال ۹۸ و برگزاری جلسات متعدد دکتر گودرزی با آقای محمود خسروی وفا ریاست کمیته ملی پارالمپیک ایران و همکاری و همراهی های صمیمانه ایشان و خانواده پارالمپیک ایران و مذاکرات حضوری و آنلاین با مسئولین ترای اتلون جهانی حاصل شد.
 
بدین ترتیب فدراسیون ترای اتلون پس از عضویت در کمیته پارالمپیک و با استقبال گرم ترای اتلون جهانی از این حرکت، فعالیت بخش جانبازان و معلولین خود را در بخش پاراترای اتلون با انجام اقدامات مربوط با کلاسبندی متقاضیان آغاز می نماید.
 
*قدردانی رئیس فدراسیون جهانی ترای اتلون‌ از محمود خسروی وفا
در پی آغاز به کار رسمی پاراترای اتلون در ایران و مکاتبات کمیته ملی پارالمپیک ایران با ترای اتلون جهانی در این خصوص و پیگیری های صورت گرفته، ماریسول کاسادو رئیس ترای اتلون‌جهانی و عضو کمیته بین المللی المپیک در نامه ای به محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک ایران از راه اندازی پاراترای اتلون توسط فدراسیون ترای اتلون ایران قدردانی و ابراز خرسندی نمود، ترجمه متن نامه به این شرح است:
 
از ارتباط با شما بسیار خرسندم و خوشحالم از این که در این روزهای سخت سالم و تن درست هستید. من هنوز هم سفرمان به ایران در سال ۲۰۱۸ و استقبال گرم شما را به یاد دارم، این یک خاطره فوق العاده است.
 
ما در ترای اتلون جهانی از این گام برداشته شده توسط کمیته ملی پارالمپیک ایران و عضو خود، فدراسیون ترای اتلون ایران که توسط رئیس آن مهدی گودرزی هدایت می شود، بسیار خرسندیم و با او ارتباط منظم داریم. این خبرهای بسیار عالی و مهم است که مطمئناً بهترین همکاری ممکن را برای منافع ورزشکاران موجود و در حال توسعه فراهم می کند.
 
ترای اتلون جهانی برای هر آنچه که شما برای کمک به توسعه پارا ترای اتلون در کشور خود نیاز دارید، در اختیار شماست و ما به طور قطع در آینده ای نزدیک منتظر دیدن ورزشکاران جدید در عرصه بین المللی هستیم.
پیشاپیش بسیار سپاسگزارم و در سلامت و تندرستی باشید.
 
همیشه ورزش کنید
ماریسول کاسادو - رئیس ترای اتلون جهانی و عضو کمیته بین المللی المپیک
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1673730
ارسال نظر
نظرات