شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1399/09/14 شناسه خبر: 1673763
فدراسیون در این شرایط با همه امکانات از تیم جوانان حمایت مى کند

عالمى:استعداد و یادگیرى بازیکنان امیدوارکننده است

عالمى:استعداد و یادگیرى بازیکنان امیدوارکننده است
مربى تیم ملى فوتبال جوانان اظهار امیدوارى کرد با تلاش کادر فنى شایسته ترین بازیکنان براى حضور در مسابقات قهرمانى آسیا انتخاب شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال ایمان عالمى با قدردانى از حمایت فدراسیون فوتبال در برپایى اردوهاى تیم ملى جوانان گفت:شرایط ویژه کرونایى وضعیت سختى را براى برگزارى تمرینات و برپایى اردوها ایجاد کرده با این وجود باید از مجموعه فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان آقاى ماجدى و همکارانشان کمال تشکر را داشته باشیم. با همه سختى ها از اول آذر با رعایت پروتکل ها وارد اردو شدیم و تمرینات بسیار خوب و مفیدى داشتیم.

 
مربى تیم ملى جوانان اضافه کرد:با همکارى کمیته پزشکى و استفاده از امکانات مرکز ملى با وجود محدودیت ها خوشبختانه نفرات زیادى وارد اردو شدند، تعدادى از بازیکنان جدید را مورد آزمایش قرار دادیم و دو جلسه صبح و بعد از ظهر تمرینات منظم و بسیار مفیدى داشتیم.دو بازى تدارکاتى بسیار خوب انجام دادیم که آزمون مناسبى براى شناسایى نفرات بود.
 
عالمى همچنین گفت:خوشبختانه تیم بسیار خوب و مستعدى شکل گرفته بچه ها انگیزه زیادى دارند و با دقت و یادگیرى مناسب تلاش مى کنند خواسته هاى کادر فنى را در زمین اجرا کنند که این مسئله امیدوارکننده است. امیدوارم با تلاش آقاى مهابادى و سایر اعضاى کادر فنى بهترین نفرات انتخاب شوند و با یک تیم قدرتمند و شایسته بتوانیم مجوز صعود به جام جهانى جوانان را کسب کنیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1673763
ارسال نظر
نظرات