شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 18:01 منتشر شده در مورخ: 1399/09/14 شناسه خبر: 1673820
نماینده ولی فقیه در خوزستان:

دولت مردان ما به آیه من یتق الله عمل کنند

دولت مردان ما به آیه من یتق الله عمل کنند
حجت الاسلام سیدمحمدنبی موسوی فرد گفت: اگر دولتمردان ما به این آیه من یتق الله عمل می‌کردند، خیلی از مشکلات حل می‌شد، خداوند گاهی بن بست‌هایی مقابل انسان قرار می‌دهد، که نتیجه‌اش باید تقوا و توکل به خدا باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حجت الاسلام سیدمحمدنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اهواز که دلیل وضعیت کرونا با یک جمع محدود و در مسجد رضوان برگزار شد، اظهار کرد: اگر دولتمردان ما به این آیه من یتق الله عمل می‌کردند، خیلی از مشکلات حل می‌شد، خداوند گاهی بن بست‌هایی مقابل انسان قرار می‌دهد، که نتیجه‌اش باید تقوا و توکل به خدا باشد.

وی افزود: به‌جای استیضاح فرد، باید به استیضاح جریان بپردازیم، همان‌هایی که می‌خواهند نظام را ناتوان نشان دهند، دلار و طلا و بورس را هم دستاویز قرار دادند، دلار را برخی داخلی‌ها با رای آوردن رئیس جمهور آمریکا پایین آوردند و با موضع گیری انقلابی مجلس، کمی بالا بردند تا بگویند همه کارها و رفتارهای شما باید با هماهنگی ما باشد.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه آنقدری که در سختی‌ها فرصت برای گشایش هست در مواقع عادی نیست، خاطر نشان کرد: برخی مسئولین شدیدا وابسته به غرب هستند و بسیاری از فرزندانشان نیز در کشورهای دیگر هستند.

وی در پایان با اشاره به آبگرفتگی برخی مناطق محدود اهواز، تاکید کرد: نسبت به آبگرفتگی اهواز، نمی‌توانیم انصاف را لحاظ نکنیم و دیدیم که از ۵۷ نقطه بحرانی که شناسایی شده بود، بخش قابل توجهی اصلاح شد، خداوند به همه مسئولینی ‌که برای مردم تلاش می‌کنند توفیق بدهد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1673820
ارسال نظر
نظرات