شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:35 منتشر شده در مورخ: 1399/09/15 شناسه خبر: 1673973
فرمانده سپاه شهرستان گرمه:

طرح شهید سلیمانی در گرمه آغاز شد

طرح شهید سلیمانی در گرمه آغاز شد
علی غلامی با بیان اینکه تمام پایگاه های بسیج در شهرستان گرمه به پایگاه سلامت تبدیل می شوند از آغاز اجرای طرح شهید سلیمانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی غلامی، فرمانده سپاه شهرستان گرمه در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در گرمه گفت: با پیروی از منویات مقام معظم رهبری مبنی بر همراهی بسیج با وزارت بهداشت در خصوص مهار ویروس کرونا  بسیج و سپاه گرمه هم طرح شهید سلیمانی را با همکاری شبکه بهداشت شهرستان آغازکرد.

غلامی افزود: در این طرح سه تیم مراقبتی،نظارتی و حمایتی آماده شده اند.

وی اظهارکرد:  تیم"حمایتی" بسته های حمایتی را در اختیار خانواده های افراد مبتلا به کرونا قرار می دهند.

غلامی گفت: تیم "مراقبتی" مسئولیت انجام خدمات پرستاری و خرید روزانه افرادی که مبتلا شده اند را انجام می دهند و از آن ها تعهد میگیرند که به بیرون از منزل مراجعه نکنند.
 
فرمانده سپاه گرمه با بیان اینکه حضور افراد مبتلا در سطح جامعه،  تهدید علیه بهداشت عمومی است، اضافه کرد:  با افرادی که خدمات دریافت می کنند اما دستورالعمل ها را رعایت نمی کنند، برخورد می شود.
 
وی ادامه داد: شبکه بهداشت و درمان موظف است پایان هر روز اسامی افرادی که تست کرونا داده و نتیجه آن مثبت اعلام شده است را به سپاه تحویل دهد.
 
غلامی افزود: اقدامات تیم "نظارتی" هم جهت بازدید اصناف طبق لیستی که شبکه بهداشت پایان هر روز به سپاه تحویل میدهد انجام می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: در شهرستان گرمه ۶۰پایگاه بسیج به پایگاه سلامت تبدیل می شود و روزانه در خدمت شبکه درمان و مردم قرار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1673973
ارسال نظر
نظرات