شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1399/09/15 شناسه خبر: 1674024
دبیر جشنواره "گوهر فاطمی" استان اردبیل:

جشنواره گوهر فاطمی در اردبیل برگزار می شود

جشنواره گوهر فاطمی در اردبیل برگزار می شود
دبیر جشنواره گوهر فاطمی استان اردبیل گفت: به منظور تبلیغ، گسترش و نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب در رده های مختلف سپاه حضرت عباس (ع) استان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وحیده شیرمحمدپور در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، اظهار داشت: جشنواره ملی گوهر با هدف تبلیغ، گسترش و نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب در رده های مختلف سپاه حضرت عباس (ع) استان نیز برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره به منظور ایجاد شرایط رقابت، شناسایی و معرفی استعدادها و توانایی آحاد جامعه مخاطب اعم از زنان و مردان، که در حوزه عفاف و حجاب به شکل کاربردی و میدانی فعالیت می کنند، انجام می شود.

دبیر جشنواره گوهر فاطمی استان اردبیل هدف از جشنواره را تبلیغ، نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب و ارائه الگوی شایسته به جامعه مخاطب بر ارزش ها و آموزه های اسلامی، ملی و انقلابی برشمرد و گفت: کارکنان پایور، همسران، فرزندان و سربازان و بسیجیان فعال استان می توانند در جشنواره گوهر فاطمی شرکت کنند.

شیرمحمدپور با اشاره به اینکه عناوین آثار شامل، فیلم کوتاه، عکس، دلنوشته و شعر می باشد، خاطر نشان کرد: محورهای آثار تولیدی می تواند در یکی از زمینه های ، عفاف حجاب جهادگری و ایثار، عفاف حجاب فرهنگ و هنر، عفاف حجاب دانش و پژوهش و عفاف حجاب خاقیت و نوآوری باشد.

وی تصریح کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا آخر دی ماه  1399  به دبیرخانه جشنواره یا مرکز فرهنگی خانواده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ارسال کنند.

 

 

انتهای پیام/آ

 
https://www.dana.ir/1674024
ارسال نظر
نظرات