شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674092
نماینده معین شهرستان بهار:

مسئولین بهار در خصوص پروژه های ورزشی مطالبه گر نبوده اند

مسئولین بهار در خصوص پروژه های ورزشی مطالبه گر نبوده اند
حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی به همراه مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان همدان از پروژه های ورزشی شهرستان بهار بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ پیش از ظهر امروز حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده معین شهرستان بهار و حمید سیفی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان همدان و علیرضا صفی زاده با همراهی علیرضا صفی زاده، رییس اداره ورزش شهرستان بهار در معیت هیئت های همراه از برخی پروژه های ناتمام ورزشی بازدید کرده و در جریان وضعیت پیشرفت فیزیکی و اعتبارات هر یک قرار گرفت.

استخر بانوان و سالن باستانی شهر بهار از جمله پروژه های ناتمام شهر بهار است که مورد بازدید مسئولین قرار گرفت.

پیمانکار پروژه احداث استخر بانوان گفت: این پروژه از سال ۹۷ کلید خورده و هم اکنون دارای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است و تنها نصب تجهیزات آن باقی مانده است.

وی در توضیح روند کار استخر بانوان گفت: تاکنون پنج میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و دو میلیارد تومان دیگر نیز برای نصب تجهیزات آن لازم است و در صورت تامین این مبلغ ظرف مدت پنج ماه تکمیل خواهد شد.

در ادامه این بازدید، مسئولین از سالن باستانی و مجموعه ورزشی شهید سلیمانی بازدید کردند و ظرفیت های موجود در این مجموعه ورزشی را بررسی کردند.

علیرضا صفی زاده، رئیس اداره ورزش و جوانان بهار پیشنهاد احداث واحدهای تجاری جنب خیابان اصلی را با همکاری شهرداری بهار در صورت ورود بخش خصوصی ارائه داد و گفت: در مجموعه ورزشی شهید سلیمانی فضای بسیار زیادی برای بهره برداری وجود دارد که نیازمند ورود بخش خصوصی به این مسئله است.

در ادامه علی سیفی مدیر کل ورزش و جوانان در خصوص سالن باستانی گفت: احداث این پروژه در سال ۹۳ آغاز شده و جزء پروژه های ملی است و هم اکنون اسکلت و بخشی از دیواره های آن تکمیل شده است و به دلیل تامین نشدن اعتبار ناتمام مانده است.

مدیرکل ورزش و جوانان به فرسودگی بخش هایی از مجموعه ورزشی بهار و عدم تکمیل پروژه های ورزشی بهار اشاره کرد و اظهار داشت: در شهرستانهای دیگر می بینیم که مسئولین به صورت یک دست و هم صدا مطالبه امکانات ورزشی می کنند و به نتیجه هم می رسند، اما دلیل اینکه برخی امکانات و پروژه های ورزشی شهرستان بهار نیمه تمام باقی مانده، عدم مطالبه گری مسئولین از جمله فرماندار، شهردار و شوراست.

در ادامه از استادیوم ورزشی مهاجران، چمن مصنوعی لتگاه و مجموعه ورزشی لالجین نیز بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1674092
ارسال نظر
نظرات