شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674341
کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز:

بارش باران جاده کرج – چالوس را لغزنده کرد/ احتمال سقوط سنگ در مسیرهای کوهستانی

بارش باران جاده کرج – چالوس را لغزنده کرد/ احتمال سقوط سنگ در مسیرهای کوهستانی
مسعود خانجانی گفت: بارشها در بیشتر محورهای چالوس به صورت باران و دهانه جنوبی کندوان به صورت برف است که سبب لغزندگی سطح محور شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز امروز یکشنبه با اشاره به اینکه بارش برف و باران از بامداد امروز تاکنون سبب لغزندگی جاده کرج - چالوس در محدوده این استان شده است، در جمع خبرنگاران گفت: در آزادراه  کرج - قزوین و ماهدشت - اشتهارد نیز شاهد مه گرفتگی شدید هستیم.

مسعود خانجانی با تاکید بر اینکه بارش‌ها در بیشتر محور به صورت باران و دهانه جنوبی کندوان به صورت برف است که سبب لغزندگی سطح محور شده است، افزود: مأموران پلیس راه مستقر در محورهای کوهستانی ضمن پایش جاده ها از عبور و مرور خودروهای بدون زنجیر چرخ جلوگیری می کنند.
 
وی اظهار داشت: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه‌ های پلیس راه به رانندگان  جاده های کوهستانی در البرز است، همچنین با توجه به این شرایط رانندگان در حاشیه جاده‌های کوهستانی توقف نکنند.
 
کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز در خاتمه با اشاره به اینکه احتمال سقوط سنگ در مسیرهای کوهستانی به ویژه جاده کرج - چالوس دور از انتظار نیست، تصریح کرد: رانندگان رعایت فاصله طولی برای جلوگیری از تصادف و عدم تغییر مسیر ناگهانی در محدوده آزادراهی و روشن کردن چراغ مه شکن مه آلود بودن هوا را مد نظر قرار دهند.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1674341
ارسال نظر
نظرات