شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674403
در جلسه اقتصاد مقاومتی استان زنجان مطرح شد؛

۲۰ پروژه جهش تولید درزنجان اجرایی می‌شود

۲۰ پروژه جهش تولید درزنجان اجرایی می‌شود
خلیل قاسملو، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: 20 پروژه در خصوص جهش تولید در استان زنجان مشخص شده است که هنوز برخی از این پروژه‌ها تسهیلات دریافت نکرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; هشتمین جلسه اقتصاد مقاومتی استان زنجان صبح امروز برگزار و بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص پرداخت تسهیلات به طرح‌های جهش تولید، گزارش ارائه کردند.

 
قاسملو معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان در ادامه این جلسه از اجرای  ۲۰ پروژه جهش تولید در استان زنجان خبرداد و گفت: برای ۱۸ پروژه بانک عامل مشخص شده است.
 
وی گفت: دو پروژه دیگر جهش تولید استان زنجان  نیازمند  ۲.۵ میلیارد تومان تسهیلات است هنوز بانک عاملی مشخص نشده است.
 
این مسئول ادامه داد: تنها پروژه تعیین تکلیف شده استان زنجان در حوزه جهش تولید مجتمع فولاد البرز ناب آرش است که توسط بانک عامل تسهیلات پرداخت شده است.
 
معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان یادآور شد: ۸۳۰ میلیارد تومان برای این پروژه‌ها باید از سوی بانک‌های عامل اختصاص یابد که برخی از بانک‌ها پیشرفتی در پرداخت ندارند و 54 درصد متقاضیان برای دریافت تسهیلات مراجعه نکرده‌اند.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در ادامه این جلسه اظهارداشت: شرکت نورد فولادکاران افق فعالیت‌های خود را انجام داده است و نیازمند سرمایه در گردش برای افزایش تولید است.
 
فغفوری با اشاره به اینکه تسهیلات واحد تولیدی اطلس چین رسما از دریافت تسهیلات ریالی انصراف داده است، افزود: اما در تسهیلات ارزی این واحد مشکلی دارد که باید این مشکل حل شود.
 
وی گفت: بانک عامل دنبال حل مشکل مجموعه راشا کاسپین است که مشکل تامین آب دارند و تا پایان آذر ماه این مشکل حل می‌شود.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در ادامه این جلسه اظهارداشت: دو پروژه میراث فرهنگی استان به عنوان پروژه‌های جهش تولید است که هنوز بانک عامل این پروژه‌ها مشخص نشده است.
 
امیر ارجمند یادآور شد:  مجتمع خدماتی - رفاهی ملل جزو پروژه‌های میراث فرهنگی است که هنوز تسهیلاتی به این پروژه پرداخت نشده است.
 
وی گفت: دو پروژه نیز با همکاری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان در حال انجام است که دارای مشکلاتی بوده و ضروری است این مشکلات حل شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1674403
ارسال نظر
نظرات