شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674451

هلال احمر؛ جولانگاه سیاست بازی نمایندگان مجلس

هلال احمر؛ جولانگاه سیاست بازی نمایندگان مجلس
گویا روند سیاسی کاری در انتخاب مدیر جمعیت هلال احمر سابقه دارد و نمایندگان مجلس آن را امتیازی برای خود تلقی می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ در پایان هفته گذشته خبری از روابط عمومی فرمانداری ملایر مبنی بر تغییر در ریاست جمعیت هلال احمر ملایر منتشر شد.

این خبر به برگزاری تودیع و معارفه رئیس جدید هلال احمر ملایر اشاره داشت که شهاب عظیمی با حکم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و تایید فرماندار ویژه ملایر به این سمت منصوب شد.

شهاب عظیمی پیش از این انتصاب هیچ سمت اجرایی در کارنامه کاری خود نداشته و فقط دبیری ورزش و چند دوره کاندیداتوری ناکام در انتخابات مجلس و شورای اسلامی شهر در رزومه کاری وی دیده می‌شود.

نکته جالب این انتصاب این است که شهاب عظیمی جزء حلقه اصلی ستاد تبلیغات انتخاباتی یکی از نمایندگان فعلی شهر در انتخابات اخیر مجلس بوده است.

همین امر و وابستگی وی به این نماینده شائبه سیاسی بودن این انتخاب را تقویت کرده که انتقادبرانگیز است.

شائبه‌هایی درباره انتخاب رئیس پیشین هلال احمر ملایر نیز وجود داشت و وی را وابسته به یکی از نمایندگان سابق ملایر می‌دانستند و با پایان کار مجلس دهم رئیس پیشین هلال احمر در ابتدای مهر ماه از سمت خود استعفا داد و به آموزش و پرورش بازگشت.

گویا روند سیاسی کاری در انتخاب مدیر جمعیت هلال احمر سابقه دارد و نمایندگان مجلس آن را امتیازی برای خود تلقی می‌کنند.

بر اساس قانون رئیس جمعیت هلال احمر توسط شورای اجرایی این جمعیت انتخاب می‌شود و گویا انتخاب روسای جمعیت بیشتر از سنجش براساس ویژگی‌های مدیریتی، سفارشی و براساس ارتباطات انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1674451
ارسال نظر
نظرات