شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674463
حجت‌الاسلام سرافراز:

ناامنی گیلان برای مفسدان اقتصادی/ گروه‌های جهادی دانشجویی امر به معروف تشکیل شود

ناامنی گیلان برای مفسدان اقتصادی/ گروه‌های جهادی دانشجویی امر به معروف تشکیل شود
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با تاکید بر ضرورت مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: با هدف بهره‌گیری از روحیه مطالبه‌گری دانشجویان مومن و انقلابی آماده صدور مجو برای گروه‌های جهادی دانشجویی هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام سجاد سرافراز در گفت‌وگو با ۸دی، با تبریک روز دانشجو اظهار کرد: مطالبه‌گری اجتماعی و حق‌طلبی دو ویژگی بارز دانشجویان انقلابی است و معتقدیم مطالبه‌گری دانشجویی یکی از مهمترین سرمایه‌های اجتماعی کشور است.

وی با بیان اینکه نیازمند گسترش روحیه جهادی و مطالبه‌گری نسل جوان دانشگاهی در تمامی سطوح جامعه هستیم، افزود: به همت گروه‌های جهادی امر به معروف و نهی از منکر که با حضور و عضویت داوطلبانه نخبگان گیلانی شکل گرفته است، گیلان را برای مفسدان اقتصادی نا امن می‌کنیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان گفت: مطالبه‌گری اجتماعی دانشجویان یک سرمایه غنی برای جامعه اسلامی است که مسئولان باید برای پیشرفت و تعالی کشور از این ظرفیت نهایت بهره را برده و مطالبات دانشجویی را یک فرصت مثبت تلقی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سرافراز ماهیت و فلسفه ۱۶ آذر به عنوان روز دانشجو را برآمده از خون پاک شهدای دانشجو در مسیر مطالبه‌گری و استکبار ستیزی دانست و گفت: همراه و یاور دانشجویان مومن و انقلابی و مطالبه‌گر هستیم.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و نقش دانشجویان خاطرنشان کرد: مطالبه‌گری تحقق این بیانیه بی‌نظیر سبب تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و دانشجوی متصل به علم و معرفت می‌تواند راهگشای رفع موانع از بسیاری از مشکلات و معضلات کشور باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان گفت: به مسئولان استان هم توصیه می‌کنیم که گوش شنوای دغدغه‌های جامعه دانشگاهی و به ویژه دانشجویان باشند، چرا که معتقدیم دغدغه‌ها و مطالبات دانشجویان در روند پیشرفت و تعالی گیلان بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1674463
ارسال نظر
نظرات