شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674469
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین:

دانشجویان نماد حق طلبی و استکبار ستیزی هستند

دانشجویان نماد حق طلبی و استکبار ستیزی هستند
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین گفت: دانشجو که نماد حق‌طلبی و آرمان‌گرایی است با ایفای نقش بی‌بدیل خود، تاریخ‌سازی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، با بیان اینکه شانزدهم آذرماه یادآور رشادت‌های ماندگار دانشجویان آرمان‌خواه در برابر استکبار و استبداد است، اظهار داشت:در این روز دانشجویان آرمانخواهی و غیرت دینی خود را برای ارزش گذاری به عزت و اقتدار مملکت به نمایش گذاشتند و گرامیداشت این روز باعث می شود ظرفیت های جوانان یادآوری شود.

وی افزود: حضور موثر دانشجویان در عرصه‌های مختلف، همواره معادلات را دستخوش تغییر کرده و دانشجو که نماد حق‌طلبی و آرمان‌گرایی است با ایفای نقش بی‌بدیل خود، تاریخ‌سازی کرده است.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین با اشاره به اینکه  دانشجوی آرمانخواه، سیاسی است ولی سیاست باز نیست و نباید اجازه دهد دانشگاه پاتوق گروه های سیاسی خارج از دانشگاه باشد، گفت: دانشجوی سیاسی اهل تحقیق و علم است و برایش فرقی نمی کند که مسئول، چه کسی باشد ولی مهم است که مسئول برای مملکت و مردم کار شایسته انجام دهد.

دبیر کمیسیون جهش تولید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشجو باید مطالبه گر باشد، خاطر نشان کرد: مطالبه گری دانشجویان باعث می شود مسئولان و نمایندگان با پشتوانه مردمی محکم تری به پیگیری مشکلات جامعه اقدام کنند.

وی در ادامه با اشاره اینکه  شهید فخری زاده از دانشمندان بنام و برجسته کشوری بود که تلاش فراوانی برای صنعت هسته ای و دفاعی میهن اسلامی، تصریح کرد: دانشجویان کشور باید با الگو گرفتن از شهید فخری زاده ها دنبال علم و پیشرفت باشند و در شرایط حساس، کشور را به  بیگانگان بی نیاز سازند.

 

 

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1674469
ارسال نظر
نظرات