شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674487
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

بهره‌مندی ۹۹۰ دانشجوی خراسان‌جنوبی از حمایت کمیته امداد

بهره‌مندی ۹۹۰ دانشجوی خراسان‌جنوبی از حمایت کمیته امداد
سلم آبادی گفت: ۹۹۰ دانشجوی خراسان‌جنوبی در مقاطع مختلف از خدمات آموزشی و تحصیلی کمیته امداد استان خراسان‌جنوبی بهره‌مند ‌می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، گفت: امروزه نقش دانشجویان در رشد و شکوفایی کشور بر کسی پوشیده نیست، نقشی که اگر به شکل درست خود هدایت و انجام شود می‌تواند دانشجویان را در مسیر مناسبی ریل گذاری کند و بدون شک آثار بسیار خوبی را برای کشور رقم بزند.

وی افزود: این نهاد به منظور رفع مشکلات و تسهیل شرایط ادامه تحصیل مددجویان با تامین نیازمندی‌های دانشجویان تحت حمایت در حال تحصیل در مقاطع تحصیلی (کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری) اعم از غیردولتی یا دولتی و طلاب علوم دینی، اقدام به تامین شهریه دانشجویان و کمک هزینه تحصیلی آنان از محل کمک‌های بلاعوض کرده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی با اشاره به میزان سقف سرانه پرداخت وام دانشجویی، بیان کرد: دانشجویان مقطع کارشناسی و طلاب علوم دینی سطح دو مبلغ ۵ میلیون تومان، دانشجویان کارشناسی ارشد و طلاب علوم دینی سطح سه مبلغ ۱۰ میلیون تومان و دانشجویان مقطع دکتری و طلاب علوم دینی سطح چهار می‌توانند مبلغ ۲۰ میلیون تومان وام دانشجویی دریافت کنند.

سلم آبادی عنوان کرد: ۹۹۰ دانشجوی خراسان‌جنوبی در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری  و حوزوی از خدمات آموزشی و تحصیلی کمیته امداد استان خراسان‌جنوبی بهره‌مند ‌می‌شوند.

وی گفت: کمیته امداد با توجه به تامین بخشی از شهریه دانشجویان دانشگاه‌های غیر دولتی (پیام نور،آزاد،علمی کاربردی ،غیرانتفاعی ، پردیس و شبانه) با هدف پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشگاه‌های دولتی و طلاب علوم دینی هر ترم مبلغ ۵۰۰ هزارتومان به مقطع کاردانی، ۷۵۰ هزار تومان در مقطع کارشناسی، یک میلیون تومان در مقطع کارشناسی ارشد و یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان در مقطع دکتری به صورت بلاعوض در هرترم برای دانشجویان تحت حمایت این نهاد واریز می‌کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1674487
ارسال نظر
نظرات