شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674490
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی خبر داد؛

آغاز 522 پروژه محرومیت زدایی در خراسان‌جنوبی/ 370 پروژه به اتمام رسید

آغاز 522 پروژه محرومیت زدایی در خراسان‌جنوبی/ 370 پروژه به اتمام رسید
هنری گفت: 522 پروژه محرومیت زدایی برای سال آینده در خراسان‌جنوبی همزمان با سفر سردار سلیمانی به استان آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: 370 پروژه محرومیت‌زدایی در خراسان جنوبی با حضور سردار سلیمانی مسئول بسیج مستضعفین و سردار زهرایی مسئول بسیج سازندگی کشور افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتبار این تعداد پروژه 174 میلیارد ریال است، افزود: مجموعه ورزشی روستای افین به نمایندگی از این تعداد پروژه افتتاح می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: این پروژه طی 5 ماه با اعتبار 2 میلیارد و 100 میلیون تومان به نام شهید هسته‌ای محسن فخری زاده  مزین و آماده بهره‌برداری است.

هنری عنوان کرد: همچنین فردا از 452 کارگاه کمک اشتغال روستایی با اعتبار 3 میلیارد تومان کارگاه تجمعی در شهر قاین به نمایندگی افتتاح می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیج سازندگی به عنوان معین توسعه و پیشرفت شهرستان زیرکوه مشخص شده پروژه ورزشی روستای افین در این راستا به اتمام رسیده است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی از آغاز 522 پروژه محرومیت زدایی جدید برای سال آینده در خراسان‌جنوبی همزمان با سفر سردار سلیمانی به استان خبر داد و گفت: این تعداد پروژه با اعتبار 19 میلیارد و 500 میلیون تومان و با همکاری دستگاه های اجرایی، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و بسیج سازندگی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1674490
ارسال نظر
نظرات