شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 21:00 منتشر شده در مورخ: 1399/09/16 شناسه خبر: 1674632

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بنگاه های اقتصادی آسیب دیده کلاله

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بنگاه های اقتصادی آسیب دیده کلاله
فرماندار کلاله گفت: مبلغ یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان تسهیلات کرونا به بنگاه های اقتصادی آسیب دیده در شهرستان پرداخت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، محمد ابراهیمی صبح امروز در جلسه ستاد اشتغال شهرستان با بیان این مطلب گفت: با تشکیل ۲۹۱ فقره پرونده، مبلغ یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان تسهیلات کرونا به بنگاه های اقتصادی آسیب دیده در شهرستان پرداخت شد.

 
وی بیان کرد: بنگاه های اقتصادی آسیب دیده شهرستان همچنان می توانند به ازای هر کارگر بیمه شده حدود ۶ الی ۱۲ میلیون تومان تسهیلات کرونا دریافت نمایند.
 
فرماندار کلاله در ادامه به تعهد ۱۹۴۲ نفری اشتغال کلاله اشاره کرد و افزود:تاکنون دستگاه های اجرایی شهرستان، اشتغال ۱۰۷۱ نفر را در سامانه رصد به ثبت رساندند که حدود ۵۵ درصد تعهد ما تحقق یافته است.
 
ابراهیمی اقدامات دستگاه‌هایی که اشتغال، تحقق شعار جهش تولید و برنامه‌های ابلاغی دولت برایشان دارای اهمیت است را شایسته تقدیر دانست و گفت: عملکرد بانک‌ها و دستگاه‌های ضعیف در این عرصه نیز به صورت دقیق رصد و در ارزیابی آنها نیز لحاظ می‌شود.
 
وب در پایان از دستگاه های راه و شهر سازی، منابع طبیعی، راهداری، آموزش و پرورش، تعاون روستایی، بهزیستی و گاز شهرستان به جهت ثبت  بالاترین میزان درصد تحقق اشتغال در بین دستگاه ها تقدیر و تشکر کرد.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1674632
ارسال نظر
نظرات