شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1399/09/17 شناسه خبر: 1674796
اینستاگرام؛ بت بزرگ فرهنگی و رسانه‌‌ای که مسئولان از آن غافلند؛

شبکه‌های اجتماعی صهیونیستی-آمریکایی؛ شریک شیوع کرونا و ترور مجازی دانشمندان هسته‌ای

شبکه‌های اجتماعی صهیونیستی-آمریکایی؛ شریک شیوع کرونا و ترور مجازی دانشمندان هسته‌ای
امروز بت بزرگ فرهنگی و رسانه‌ای ما اینستاگرام است که مدام ترورمان می‌ کند و ما هم مدام در برابر آن ذلت بیشتری نشان می‌ دهیم که مبادا ابزار تاثیرگذاری‌ مان را از دستمان بگیرند و غول شبهات، ما را جادو کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از"تیتریک"؛ بیش از یک دهه است که موضوع شبکه ملی اطلاعات مطرح است و هر ساله بودجه هایی اختصاص این موضوع می شود، دریغ از آنکه اقدامی جدی در این عرصه برداشته شود.

کاربران ایرانی سال‌هاست در محیط اینترنت بین الملل فعالیت می کنند بدون آنکه مسئولان امر این نکته را در نظر بگیرند که چه خطراتی آنها را در این فضای جدید تهدید می کند.

بت بزرگ فرهنگی و رسانه‌ای ما اینستاگرام است/ تریبونی که اسم حاج قاسم و شهدای‌مان را سانسور می‌ کند، نجس است

محمدرضا شکیبایی‌ زارع کارشناس فضای مجازی در یادداشتی برای "تیتریک" نوشت: اینستاگرام صفحات مربوط به سپاه و فرماندهانش را مسدود کرد و بسنده کردیم به هشتگ من یک سپاهی‌ام و فریاد آزادی بیان کو در رسانه‌های خودمان...

صفحه حاج قاسم‌مان را بستند. یک «۲» به آن اضافه کردیم و داد و فریاد زدیم که آزادی بیان کو؟

حاج قاسم را ترور کردند. متعاقباً در اینستاگرام هم این ترور ادامه پیدا کرد و باز هم عکس از صفحه (اسکرین‌شات) گرفتیم و فریاد زدیم آزادی بیان کو؟

صفحه‌ها را بستند اما ما باز هم یکی دیگر ذلیلانه باز کردیم و در بین خودمان داد زدیم که آزادی بیان کو؟

دانشمندمان را ترور کردند و بعد هم در اینستاگرام ترور را ادامه دادند و ما باز هم فریاد زدیم...

این‌طور که ما عزت‌مان را در برابر اینستاگرام و مدیرانش ‌ حفظ کرده‌ایم بعید نیست که عکس سلفی با حرم امام رضای‌مان را هم فیلتر کنند و با نگاهی عاقل اندر سفیه بگوییم: دیدید؟ این است آزادی بیان غرب.

همه‌ ما از دولت توقع داشتیم انتقام حاج قاسم و شهید فخری‌زاده را بگیرد و... . حال سؤال من این‌جاست که مگر ادعا نداریم این دو شهید بزرگوار را در اینستاگرام هم ترور کردند؟

ما به‌عنوان کاربر این شبکه آیا انتقامی گرفتیم از ترور مجازی حاج قاسم، که توقع داشته باشیم که حالا جرات نکنند شهید فخری‌زاده را در این شبکه ترور کنند؟

فکر نمی‌کنید حضور در شبکه‌ دشمن به آن شبکه مشروعیت می‌دهد (بماند که به آن شبکه، انبوه اطلاعات هم می‌دهد و به نوعی ما به صاحبان آن شبکه اعتماد داریم که اطلاعات‌مان را در اختیارش قرار می‌دهیم).

تک‌تک ما در بزرگ شدن و حریص شدن اینستاگرام نقش داشته‌ایم.

البته که صداوسیما بیشتر، صفحه فلان آیت‌الله و حجت‌الاسلام بیشتر، دولت بیشتر، صفحه نخبگان بیشتر... همه ما نقش داریم در این ترورهای مجازی اما قطعاً نخبگان حزب‌اللهی و نارسانه‌های حزب‌اللهی در این آشفته بازار نقش بیشتری دارند.

حالا که نخبگان ما کاری نمی‌کنند، باید چه کار کرد؟

 بیایید بسم‌الله بگوییم و برای خدا مثنی و فرادا قیام کنیم و برویم به جنگ با بت بزرگ.

امروز بت بزرگ فرهنگی و رسانه‌ای ما همین امثال اینستاگرام است که مدام ترورمان می‌کنند ما هم مدام در برابرشان ذلت بیشتری نشان می‌دهیم که مبادا ابزار تاثیرگذاری‌مان را از دستمان بگیرند و غول شبهات، ما را جادو کند.

همه باید بدانیم که تریبونی که اسم حاج قاسم و شهدای‌مان را سانسور می‌کند، نجس است.

با آن آیه‌های قرآن را هم تبلیغ کنیم اثر ندارد.

شرکای کرونا چه کسانی هستند؟/با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات؛ "سبک زندگی اسلامی" ما را در برابر همه بیماری‌ها مصون می کند

احسان عزیزی از فعالان فضای مجازی در یادداشتی برای "تیتریک" نوشت:همه‌ کسانی که تاکنون در راه‌اندازی شبکه‌ ملی اطلاعات کوتاهی کرده‌اند، در فوت بیماران کرونایی شریک‌ند.

کشورهایی که دارای شبکه‌ ملی اطلاعات قوی، ارزان و پرسرعت باشند قطعاً قدرت‌های سایبری برای تسلط بر آنها طمع نخواهند کرد.

کرونا و بیماری‌های بعد از آن که توسط شیاطین انس ساخته شده، ابزاری هستند برای تغییر دستگاه محاسباتی بشر از طریق ایجاد "ترس و وحشت" و نیل به هدف دیرینه خود یعنی تسلط و حکمرانی بر جهان و استقرار نظم نوین جهانی در بستر سایبری

یعنی:شما را میترساند، تا دستگاه محاسباتی شما را تغییر دهد.تا آن کاری را انجام دهید که او می خواهد.سپس شما را با "پروتکل‌ها" از فضای فیزیکی دور می‌کند و به فضای تحت حاکمیت خود یعنی فضای مجازی سوق می دهد و نهایتاً شما را در همه زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و سیاسی تحت سلطه و استعمار خود در می‌آورد.

در این فضای مسموم تنها با تکیه به قدرت سایبری کشور و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات می‌توان از طمع دشمنان در امان ماند.

اگر شبکه‌ی ملی اطلاعات راه‌اندازی شده بود، دیگر لازم نبود مردم مجبور باشند برای هر کاری از خانه بیرون بیایند...

کشورهایی موفق به کنترل ویروس شدند که شبکه‌ی ملی اطلاعات قوی، ارزان و پرسرعت داشتند.

یعنی با تحقق شعارهای انقلاب اسلامی در فضای مجازی ما "مستقل، آزاد، مردمی و اسلامی" خواهیم شد و از طمع دشمنان در امان خواهیم بود.

وقتی از طمع دشمنان در امان باشیم، همه‌ شئون زندگی را با آداب و رسوم و فرهنگ کشور اسلامی خودمان تطبیق می‌دهیم و در این صورت با "سبک زندگی اسلامی" در برابر همه بیماری‌ها مصون خواهیم بود.

دیگر پروتکل‌ها برای ما تعیین تکلیف نمی‌کنند.

دیگر بیمارستان‌ها با نسخه‌ها و داروهای دشمن، مردم را به کام مرگ نمی‌کشانند...

دیگر نیازی نیست صله‌رحم را قطع کنیم و هیئات و مساجد و تجمعات معنوی را تعطیل کنیم و شیطان را خوشحال کنیم و...

 

از شهید عماد مغنیه تا شهید محسن فخری زاده/ وقتی از ترور مجازی دانشمندانمان در زیست مجازی غافل می شویم!؟

حجت الاسلام محمد عجمی کارشناس فضای مجازی در یادداشتی برای "تیتریک" نوشت: در اوج کشمکش های جنگ سرد بین شوروی سابق با آمریکا، آمریکا برای ارتباط گیری با نیروی هایش که فاصله بسیاری  با آنها  داشت نیازمند وسیله ای بود تا آنها را از راه دور فرماندهی کند؛به همین دلیل اینترنت را در سال ۱۹۶۰ اختراع کرد.

اساسا ساخت و اختراع اینترنت بدلیل مسائل نظامی و امنیتی بوده و هم‌ اکنون نیز اینترنت در اقصی نقاط جهان در دستان نظامی هاست؛  از آمریکا گرفته که اینترنت توسط آژانس امنیت ملی آمریکا ( NSA ) اداره می شود تا انگلیس و اسرائیل و چین و .....! اما در ایران اینترنت تماما در سیطره وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  است و خود دولت شدیدا ذی نفع به همین دلیل تمام تمرکزش بر پول است و منافع حزبی! اما به منافع ملی ارزنی هم اعتبار نمی دهد.

پس از ترور شهید عماد مغنیه مرد بزرگ مقاومت خبر گزاری ها اعلام کردند که اسرائیل از روی گوشی وی توانسته است مکان دقیق او را شناسایی کند و وی را به شهادت برساند.

شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس هم به شرح ایضا؛ و حالا گمانه زنی ها حاکی از آن است مکان دقیق شهید محسن فخری زاده نیز بوسیله سیگنال های تلفن همراه او صورت گرفته است.

وقتی وزیر ارتباطات به جای راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و تولید گوشی‌ها و سخت افزارها و نرم افزارهای داخلی کارش می شود شواف و رو نمایی از پهپاد های پستی نباید ازترور دانشمندانمان در خاک خودمان تعجب‌کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1674796
ارسال نظر
نظرات