شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 1399/09/17 شناسه خبر: 1674866
فرمانده سپاه رودبار:

غربالگری خانه به خانه توسط ۵۰ تیم بهداشتی/ تا یک ماه آینده تمامی خانوارها پایش سلامت می شوند

غربالگری خانه به خانه توسط ۵۰ تیم بهداشتی/ تا یک ماه آینده تمامی خانوارها پایش سلامت می شوند
سرهنگ فیضیان با اشاره به غربالگری خانه به خانه برای جلوگیری از شیوع انتقال کرونا توسط ۵۰ تیم سه نفره افزود: روزانه قریب به یک هزار و ۷۰۰ خانوار در رودبار غربالگری می شوند که تاکنون هشت هزار و ۳۹۷ خانوار غربالگری شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سرهنگ پاسدار حسن فیضیان، فرمانده سپاه رودبار صبح امروز در جمع خبرنگارن با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در راستای کمک به جامعه پزشکی و شبکه بهداشت برای مقابله با ویروس کرونا همزمان با سراسر کشور در رودبار آغاز شد اظهار کرد: کنترل، جلوگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مهم ترین هدف اجرای این طرح می باشد.

سرهنگ فیضیان با اشاره به غربالگریخانه به خانه برای جلوگیری از شیوع انتقال کرونا توسط ۵۰ تیم سه نفره افزود: روزانه قریب به یک هزار و ۷۰۰ خانوار در رودبار غربالگری می شوند که تاکنون هشت هزار و ۳۹۷ خانوار غربالگری شده اند.

وی با بیان اینکه بسیج تمام توان خود را در راستای کمک به بهداشت و درمان و کنترل بیماری کرونا بکار گرفته است گفت: طی یک ماه آینده تمامی خانوارهای روستایی و شهری رودبار مورد پایش سلامت قرار می گیرند همچنین کمک های مومنانه تمامی شهرها در طرح شهید سلیمانی به بیماران کرونایی تعلق می گیرد.

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1674866
ارسال نظر
نظرات