شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1399/09/17 شناسه خبر: 1674909
معیشت سخت مردم و بودجه کلان احداث ساختمان اداری؛

بودجه ۵ میلیارد تومانی سرگردان در همدان؛ از شایعه تا واقعیت

بودجه ۵ میلیارد تومانی سرگردان در همدان؛ از شایعه تا واقعیت
شنیده ها حاکی از آن است که مبلغ ۵ میلیارد تومان بودجه برای ساختمان اداری استانداری همدان در سال جاری اختصاص داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ امسال که کرونا جان مردم ایران را به خطر انداخته و مشکلات معیشتی و اقتصادی هر روز گریبان خانواده ای را می گیرد بهتر است بودجه هایی که استفاده ای ندارند در این شرایط بحرانی به کمک جان مردم بیایند.

هر سال گویا بودجه ای برای طرح های عمرانی و ساختمان استانداری ها در استان های کشور از طرف دولت اختصاص داده می شود.

شنیده ها حاکی از آن است که مبلغ ۵ میلیارد تومان بودجه برای ساختمان اداری استانداری همدان در سال جاری اختصاص داده شده است.

گویا استانداری همدان نیازی به این بودجه برای اصلاح ساختمان اداری در ساختمان مرکزی نداشته و این مبلغ را به مهمانسرای استانداری اختصاص داده است که بنا به بازدید میدانی این ساختمان نیاز آنچنانی به کارهای عمرانی ندارد.

در این خصوص سید اسکندر صیدایی، مدیر کل برنامه و بودجه استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان گفت: خبری مبنی بر این موضوع که بودجه ای تعلق گرفته و استانداری قرار است در مهمانداری هزینه کند نیست و اطلاعی نداریم.

وی افزود: توضیحات تفضیلی تر را می توان از استانداری گرفت و اگر همچنین موضوعی باشد بدون شک به برنامه و بودجه ارجاع داده می شود .

در ادامه حاتم نیک خو، مدیر کل دیوان محاسبات استان نیز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: باید از سرپرست هیات پیگیری کنم چرا که در استانداری کارها و اقدامات خوبی انجام شده که باید نتیجه آنها را دریافت کنم و اطلاع می دهم.

به گزارش عصر همدان؛ در سالی که کرونا جان مردم ایران را به خطر انداخته و مشکلات معیشتی و اقتصادی هر روز گریبان خانواده ای را می گیرد بهتر است بودجه هایی که استفاده ای ندارند در این شرایط بحرانی به کمک جان مردم بیایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1674909
ارسال نظر
نظرات