شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:21 منتشر شده در مورخ: 1399/09/18 شناسه خبر: 1675115
فرمانده سپاه شبستر:

کادرسازی برای انقلاب و مطالبه گری از وظایف بسیج دانشجویی است

کادرسازی برای انقلاب و مطالبه گری از وظایف بسیج دانشجویی است
فرمانده سپاه شبستر گفت: ۱۶ آذر هر سال یادآور به خاک و خون کشیدن دانشجویانی است که با شهادت خود به جهانیان فهماندند ایرانیان در برابر استعمار و دخالت بیگانگان استوار می ایستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهمن داستان فرمانده سپاه شبستر در گفتگو با شبسترخبر با گرامیداشت روز دانشجو اظهار کرد: در طول تاریخ، دانشگاهیان به عنوان قشر فرهیخته سعی در حفظ استقلال دانشگاه ها و به تبع آن استقلال و سربلندی کشور داشته اند و هر گاه مانعی در این راه دیده اند، نقش موثری در آغاز حرکت‌های مردمی داشته اند.

وی افزود:روز ۱۶ آذر هر سال یادآور به خاک و خون کشیدن دانشجویانی است که با شهادت خود به جهانیان فهماندند ایرانیان از هر قشری در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان همچون سروی استوار، ایستاده اند و برای استقلال کشور حاضر به نثار جان خود نیز هستند.

فرمانده سپاه شبستر ادامه داد:جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری پیامبرگونه رهبر فرزانه انقلاب، منزلت دانشجو را بسیار والا و ارجمند می داند و بر این باور است که تکریم دانشجویان، تکریم علم و دانش و خدمت به انسان و انسانیت است.

داستان افزود: دانشجویان با درک این شرایط حساس، تحت فرامین مقام معظم رهبری در راستای تحقق این امر مهم گام برداشته و با کارآفرینی و تبدیل علم به ثروت، زمینه رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی جامعه را فراهم می کنند.

وی در پایان گفت: کادرسازی برای انقلاب و مطالبه گری وظیفه بسیج دانشجویی است و همه فعالیت ها باید سمت این هدف مهم باشد.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1675115
ارسال نظر
نظرات