شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1399/09/18 شناسه خبر: 1675255

آفرودسواران دست از سر الوند بر نمی دارند/دعوت مجازی به آفرودسواری

آفرودسواران دست از سر الوند بر نمی دارند/دعوت مجازی به آفرودسواری
به تازگی با دعوت در فضای مجازی ۳۲ خودرو آفرودی به ارتفاعات قله یخچال همدان رفته اند، این وضع آیا خلاف دستورات دستگاه قضایی به دستگاه هایی اجرایی نیست؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ چندی پیش بود که حضور موتور کراس ها در منطقه چشمه #ملک همدان خبرساز شد و دادستان، فرمانده نیروی انتظامی، مدیر کل ورزش و جوانان و مدیر کل منابع طبیعی همدان به آن واکنش نشان دادند و کمی از فعالیت آنان کاست.

اما به تازگی با دعوت در فضای مجازی ۳۲ خودرو آفرودی به ارتفاعات قله یخچال همدان رفته اند، این وضع آیا خلاف دستورات دستگاه قضایی به دستگاه هایی اجرایی نیست؟

خزایی، مدیر کل منابع طبیعی همدان در این باره از رصد ۱۱اکیپ گشت‌زنی در سراسر استان ازمراتع استان خبر داده بود و گفته بود که مادامی که عرصه‌ای به عنوان پیست در نظر گرفته نشود با موتور سواران و آفرودسواران برخورد می‌شود چراکه همدان از نظر پوشش گیاهی در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی تصریح کرد: آفرودسواران جایگاهی در منابع طبیعی ندارند و در حد امکان رصد و پایش در ارتباط با جلوگیری از ورود آنها به طبعیت صورت می‌گیرد از همین رو باید جایگاهی به عنوان پیست برای این ورزش در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1675255
ارسال نظر
نظرات