شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:11 منتشر شده در مورخ: 1399/09/18 شناسه خبر: 1675278
رئیس پلیس راهور کرج؛

مالکان ۱۶ دستگاه خودرو پلاک‌مخدوش اعمال قانون شدند/ ۸۰ درصد مردم محدودیت‌های تردد را رعایت کردند

مالکان ۱۶ دستگاه خودرو پلاک‌مخدوش اعمال قانون شدند/ ۸۰ درصد مردم محدودیت‌های تردد را رعایت کردند
حمدالله رحمتی پور گفت: بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت کردندکه این روند باید استمرار داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج امروز سه شنبه با اشاره به اینکه همزمان با اجرای طرح محدودیت های شبانه مالکان ۱۶ دستگاه خودرو پلاک مخدوش و ناخوانا اعمال قانون شدند، در جمع خبرنگاران، گفت: همچنین مالکان ۶ دستگاه خودرو به دلیل مخدوش کردن پلاک های وسایل نقلیه خود به دستگاه قضایی معرفی شدند.

حمدالله رحمتی پور مخدوش کردن پلاک های خودرو را علاوه بر تخلف بر اساس ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی جرم دانست و افزود: اگر یک راننده به عمد پلاک خودروی خود را مخدوش کرده باشد به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه هفته گذشته به دلیل تعطیلی واحدهای صنفی رفت وآمد وسایل نقلیه  در کرج کاهش یافت و انتظار می رود شهروندان با مدیریت سفر از تردد شبانه خودداری کنند، اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت کردندکه این روند باید استمرار داشته باشد.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج با تاکید بر اینکه یکشنبه شب هفته جاری سه هزارو ۵۲۰ خودرو به دلیل تردد غیرضرور توسط دوربین های هوشمند در کرج جریمه  ۲ میلیون ریال شدند، تصریح کرد: خودروهای عمومی، تاکسی های اینترنتی و  دستگاه های امدادی از این قانون مستثنی هستند.
 
رحمتی پور طرح محدودیت شبانه را قانونی لازم اجرا دانست و با اشاره به اینکه پلیس با متخلفان برخورد می کند، خاطر نشان داشت: البته پلاک وسیله نقلیه یک رکن اصلی از هویت خودرو و مالک آن است و چنانچه  وسیله نقلیه به هر دلیلی فاقد پلاک و یا پلاک مخدوش و  ناخوانا  باشد، از طریق دوربین و نیروهای پلیس شناسایی می شود.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1675278
ارسال نظر
نظرات