شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1399/09/18 شناسه خبر: 1675289
مدیر داروخانه هلال احمر البرز:

بیماران خاص و کودکان زیر 6 سال البرز واکسن آنفلوآنزا تزریق کنند

بیماران خاص و کودکان زیر 6 سال البرز واکسن آنفلوآنزا تزریق کنند
حامد زارع گفت: فاز دوم واکسن آنفلوآنزا با قیمت ۱۹۲ هزار تومان به کودکان شش ماه تا پنج سال و بیماران خاص اختصاص یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیر داروخانه هلال احمر البرز امروز سه شنبه با اشاره به اینکه فاز دوم توزیع واکسن آنفلوآنزا از طریق داروخانه هلال احمر انجام می ‌شود، در جمع خبرنگاران گفت: در فاز اول، این واکسن به صورت رایگان به زنان باردار و کادر بهداشت و درمان استان تزریق شد.

حامد زارع افزود: بیماران خاص برای دریافت واکسن آنفلوآنزا باید با در دست داشتن کپی کارت ملی و نسخه و گواهی بیمار از پزشک متخصص مرتبط به داروخانه هلال احمر مراجعه کنند، همچنین فاز دوم این واکسن با قیمت ۱۹۲ هزار تومان به کودکان شش ماه تا پنج سال و بیماران خاص اختصاص یافته است.
 
وی اظهار داشت: مردم برای اطلاع از اینکه داروی مورد نیاز خود در کدام داروخانه موجود است می توانند با سامانه ۱۹۰ تماس بگیرند، البته والدین کودکان زیر پنج سال می‌توانند با در دست داشتن کپی شناسنامه فرزند خود به داروخانه هلال احمر واقع در چهارراه طالقانی جنب پل عابر پیاده مراجعه کنند.
 
زارع با اشاره به اینکه داروخانه هلال احمر از ساعت هفت ونیم صبح تا هشت شب فعالیت دارد، افزود: بیماران خاص هم برای دریافت واکسن آنفلوآنزا باید با در دست داشتن کپی کارت ملی و نسخه و گواهی بیمار از پزشک متخصص مرتبط به داروخانه هلال احمر مراجعه کنند.
 
وی با بیان اینکه واکسن آنفلوآنزا سه ظرفیتی و محصول کشور فرانسه است، ادامه داد: در حال حاضر موجودی این واکسن در داروخانه هلال احمر مناسب است و پاسخگوی مراجعین است. همچنین اغلب داروهایی که در این داروخانه توزیع می‌شود مربوط به بیماران خاص است ولی در حال حاضر به عنوان داروخانه منتخب، توزیع انسولین را نیز به عهده گرفته است.
 
مدیر داروخانه هلال احمر البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: انسولین قلمی بر اساس سهمیه هر استان تخصیص داده می ‌شود به همین دلیل صرفا به بیمارانی که ساکن استان هستند تعلق می‌گیرد.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1675289
ارسال نظر
نظرات