شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/18 شناسه خبر: 1675337
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد؛

نهایی شدن ثبت نام ۱۱۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن

نهایی شدن ثبت نام ۱۱۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن
نژاد صفوی گفت: تاکنون هشت هزار و 80 نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان خراسان شمالی ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک هزار و 162 نفر تایید نهایی شده اند و تعداد زیادی از متقاضیان هم ادامه فرایند ثبت نام را انجام نداده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید عبدالمجید نژادصفوی، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در گفتگو با عصراترک اظهار داشت : پنج هزار نفر در شهرهای بجنورد ، اسفراین ، شیروان ، جاجرم و درق متقاضی ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن استان هستند که با توجه به بررسی های اولیه به محض بازگشایی سایت از طرف وزارت راه و شهرسازی ، این اقدام صورت خواهد گرفت .

وی ادامه داد: تاکنون هشت هزار و 80 نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان خراسان شمالی ثبت نام کرده اند  که از این تعداد یک هزار و 162 نفر تایید نهایی شده اند و تعداد زیادی از متقاضیان هم ادامه فرایند ثبت نام را انجام نداده اند.

 نژادصفوی افزود : مبلغ آورده اولیه برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن 400 میلیون ریال است که متقاضی باید این مبلغ را به حساب خود در بانک مسکن واریز کند که تاکنون 670 نفر این مبلغ را واریز کرده اند و تا این لحظه  268 میلیارد ریال آورده اولیه متقاضیان بوده است.

وی در خصوص مسکن خبرنگاران تاکید کرد: تعدادی از این عزیزان در ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن موفق به ثبت نام نشده اند که بعد از اعلام بازگشایی سایت از طرف وزارت نسبت به ثبت نام اولیه و واریزی وجه خود اقدام کنند تا مراحل بعدی صورت پذیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی به شروط پنجگانه این طرح اشاره کرد  و گفت: سبز بودن فرم «ج» از شروط پنجگانه است؛ به این معنی است که  متقاضی از اول فروردین ۸۴ فاقد مالکیت مسکونی باشد و از ابتدای انقلاب از هیچ یک از امکانات دولتی اعم از زمین و واحد مسکونی دولتی و هم چنین تسهیلات  یارانه ای استفاده نکرده باشد، حداقل پنج سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا داشته و همچنین خانم‌های مجرد بالای ۳۵ سال و زنان سرپرست خانوار نیز مشمول این طرح می شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1675337
ارسال نظر
نظرات