شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:06 منتشر شده در مورخ: 1399/09/18 شناسه خبر: 1675376
فرماندار مینودشت در واکنش به حواشی ایجادشده در این شهرستان:

دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان مینودشت نصب می‌شود/ مردم نگران نباشند

دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان مینودشت نصب می‌شود/ مردم نگران نباشند
سید ابوالفضل حسینی نیا گفت: با آماده شدن جایگاه دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان مینودشت، این دستگاه در این بیمارستان نصب خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، روز گذشته تصویری از یک جانباز مینودشتی به دست ما رسید که به خروج احتمالی دستگاه سی تی اسکن از بیمارستان مینودشت معترض بود.

در همین رابطه پیگیر موضوع شدیم و با نماینده شرق گلستان تماس گرفتیم؛ دکتر آریان پور که عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می باشد اظهار داشت: این دستگاه برای بیمارستان مینودشت بوده و از این شهرستان خارج نمی شود، این مورد را قبلا هم گفتم.

همچنین سید ابوالفضل حسینی نیا، فرماندار شهرستان مینودشت در گفتگو با گلستان ما، ضمن تشکر از کسانی که در زمینه واکذاری دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان مینودشت دخیل بودند؛ اظهار داشت: در حال حاضر جایگاه این دستگاه در بیمارستان براساس استاندارهای لازم در حال آماده شدن است و به محض تکمیل جایگاه، این دستگاه در بیمارستان مینودشت نصب خواهد شد‌.

وی با قدردانی از شهرستان های کلاله و گنبد که در این شرایط سخت کرونایی پذیرای بیماران مینودشتی بودند؛ افزود: با پیگیری های نماینده شرق گلستان، استاندار گلستان و دانشگاه علوم پزشکی گلستان تانک اکسیژن به بیمارستان این شهرستان رسید و در حال نصب و استقرار آن هستیم.

فرماندار مینودشت تاکید کرد: مسلما دستگاه سی تی اسکن که می‌تواند در این شرایط کرونایی کمک زیادی به مردم این منطقه کند؛ با مهیا شدن استانداردهای لازم در این بیمارستان نصب می شود و مردم این شهرستان در این خصوص نگران نباشند.

دستگاه سی تی اسکن در شهرستان مینودشت تا دو ماه دیگر راه اندازی می شود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان نیز پیشتر به گلستان ما گفته بود: اقدامات نصب دستگاه سی‌.تی‌.اسکن در بیمارستان شهرستان مینودشت در حال انجام است وتا دو ماه آینده با حضور مسوولان راه‌اندازی خواهد شد.

سراج الدین عارف نیا اظهار کرد: مردم شهرستان‌ مینودشت بزودی و تا دو ماه آینده ازخدمات دستگاه سی.تی.اسکن برخوردار خواهند شد

وی اظهار داشت: برای خرید و راه‌اندازی این دستگاه پیگیری‌های موثر و نتیجه بخشی از سوی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی این شهرستان صورت گرفته است.

وی افزود: با نصب و راه اندازی این دستگاه از مراجعه بیماران شهرستان مینودشت به شهرهای مجاور پیشگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1675376
ارسال نظر
نظرات