شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 08:13 منتشر شده در مورخ: 1399/09/19 شناسه خبر: 1675387
نماینده مردم رشت در مجلس مطرح کرد؛

بمباران کارخانه صنایع پوشش رشت توسط مفسدان اقتصادی/ لزوم برخورد قوه قضائیه با مسئولانی که تماشاگر چپاول یا غارتگر سرمایه‌ها هستند

بمباران کارخانه صنایع پوشش رشت توسط مفسدان اقتصادی/ لزوم برخورد قوه قضائیه با مسئولانی که تماشاگر چپاول یا غارتگر سرمایه‌ها هستند
سیدعلی آقازاده در بازدید از کارخانه صنایع پوشش رشت، گفت: باند مافیا، میلیاردها تومان از این کارخانه را غارت کردند و هنوز به دنبال این هستند که استخوان های به جا مانده از پوشش را نیز ببلعند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سیدعلی آقازاده و محمدرضا احمدی سنگری نمایندگان مردم شهرستان رشت در یازدهمین مجلس شورای اسلامی از شرکت صنایع پوشش ایران بازدید کردند.

سیدعلی آقازاده در این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خرابه های این کارخانه تداعی گر بمباران و تخریب خرمشهر در ۸سال دفاع مقدس است اظهار کرد: بمباران خرمشهر توسط صدام و بمباران کارخانه صنایع پوشش در شهر امن رشت توسط باند مافیا و مفسدان اقتصادی در استان و کشور که کمتر از صدام نیستند انجام شد.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طمع بخش خصوصی گفت: این کارخانه با ۳۵۰۰نیرو به بهانه برف سال ۸۳تخریب شد و طی معامله ای کاملا باندی و مافیایی، بخش خصوصی وورد کرد.

 

باند مافیا بدنبال استخوان های باقیمانده پوشش

وی با بیان اینکه از کارخانه عظیم پوشش تنها یک الی دو بخش با تعداد کمی نیرو باقی مانده است افزود: باند مافیا میلیاردها تومان از این کارخانه را غارت کردند و هنوز به دنبال این هستند که استخوان های به جا مانده از پوشش را نیز ببلعند.

لزوم برخورد قوه قضاییه با تماشاگران غارت کارخانه پوشش

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر لزوم پیگیری و رسیدگی قضایی مسئولین تماشاگر و کسانی که در چپاول این کارخانه دست داشتند گفت: قوه قضاییه می بایست امروز با تمام مسئولین، تماشاگران در بخش قوه قضاییه و کسانی که در آن سال ها تماشاگر چپاول این سرمایه استانی بودند برخورد کند.

وی با اشاره به چشم طمع مافیا به ۸۵هکتار زمین کارخانه پوشش اضافه کرد: دست مافیا را قطع خواهیم کرد و از شرکت آتیه دماوند می خواهیم ضعف های خود را برطرق سازد و محکمتر در جهت حفظ بیت المال مردم و اشتغال جوانان گیلانی اقدام کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1675387
ارسال نظر
نظرات