شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/19 شناسه خبر: 1675611
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی:

دانشجویان با خودباوری آینده ساز جامعه خواهند بود

دانشجویان با خودباوری آینده ساز جامعه خواهند بود
کیومرث سرمدی با اشاره به نقش دانشجویان در خنثی کردن توطئه استعمار برای نفوذ گفت: دانشجویان به خودباوری و اتکا به فرهنگ و باورهای دینی و انقلابی، آینده ساز جامعه‌ی اسلامی ایران باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ به مناسبت هفته دانشجو، جمعی از دانشجویان بسیجی اسدآباد با فرمانده سپاه و نماینده مردم در مجلس دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار سرهنگ امیدعلی الیاسی، فرمانده سپاه اسدآباد با اشاره به نقش مهم و برجسته‌ دانشجویان در مسائل مهم کشور، به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی بعداز انقلاب اسلامی اشاره کرد.

همچنین مسئولین بسیج دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها، راهکارها و مشکلات دانشگاه‌های اسدآباد پرداختند.

حجت الاسلام جمشیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه اسدآباد هم به نقش سیدجمال‌الدین اسدآبادی به عنوان بیدارگر مشرق‌زمین و تاثیر دیدگاه های وی در مبارزه با استعمار اشاره کرد.

کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس هم با گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهدای دانشجو از سال ۱۳۳۲ تا به امروز، با اشاره به توطئه‌ استعمار برای نفوذ در دانشگاه‌ها نقش دانشجویان را به لحاظ اینکه مدیران آینده کشور هستند، مهم دانست.

وی گفت: بر اساس دیدگاه های امام راحل و مقام معظم رهبری باید با ترویج فرهنگ اسلامی در دانشگاه‌ها، دانشجویان به خودباوری و اتکا به فرهنگ و باورهای دینی و انقلابی، آینده ساز جامعه‌ی اسلامی ایران باشند.

در پایان این نشست از دانشجویان بسیجی با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1675611
ارسال نظر
نظرات