شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:32 منتشر شده در مورخ: 1399/09/19 شناسه خبر: 1675870
انتقاد نماینده اردبیل از توهین به علی دایی در رسانه ملی:

صدا و سیما نباید به محل آزمون و خطای افراد فاقد تجربه و مهارت تبدیل شود

صدا و سیما نباید به محل آزمون و خطای افراد فاقد تجربه و مهارت تبدیل شود
نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از توهین اخیر به علی دایی در رسانه ملی گفت: صدا و سیما نباید به محل آزمون و خطای افراد فاقد تجربه، دانش و مهارت تبدیل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما ، در مورد توهین اخیر به علی دایی در یکی از برنامه‌های تلویزیونی، اظهار داشت: توهین به سرمایه‌های کشور به هیچ عنوان جایز نیست چه برسد که این توهین‌ها از تریبون رسانه ملی باشد، متاسفانه برای چندمین بار در سال‌های اخیر است که در صدا و سیما به علی دایی، اسطوره فوتبال ایران و جهان توهین می‌شود.

وی علی دایی را افتخار اردبیل، آذربایجان و ایران توصیف کرد و افزود: در بسیاری از نقاط دنیا ایران را با علی دایی می‌شناسند و برخورد اینچنینی با دایی و سایر اسطوره‌های ورزشی کشور پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی شوخی‌های تمسخرآمیز با سرمایه‌های کشور، نظیر علی دایی را در شان تلویزیون سراسری کشور ندانست و تصریح کرد: نباید اجازه داده شود که تریبون صدا و سیما به محل آزمون و خطای افراد فاقد تجربه، دانش و مهارت تبدیل شود و مدیران رسانه ملی ضمن برخورد با عوامل این برنامه تدابیری بیندیشند تا از تکرار موارد مشابه جلوگیری شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1675870
ارسال نظر
نظرات