شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:00 منتشر شده در مورخ: 1399/09/20 شناسه خبر: 1676036
نماینده مردم اسدآباد در مجلس:

مرحوم آیت‌الله یزدی جزء معدود مردانی است که متعهدانه کنار امام(ره) و رهبری ایستاد

مرحوم آیت‌الله یزدی جزء معدود مردانی است که متعهدانه کنار امام(ره) و رهبری ایستاد
کیومرث سرمدی با بیان اینکه خدمات ارزشمند مرحوم آیت‌الله یزدی بر کسی پوشیده نیست و به عنوان مردی متعهد برای همیشه در اذهان باقی ماند، گفت: وی جزء معدود مردانی است که متعهدانه کنار امام(ره) و رهبری ایستاد و از آرمان و تفکرات آنان حمایت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، با اشاره به نقش روحانیت در نظام اسلامی، اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی بزرگان و روحانیونی همراه امام بودند که نقش مهمی را در پیروزی آن ایفا کردند.

وی افزود: مرحوم آیت‌الله یزدی یکی از روحانیون بزرگ و سیاستمدار انقلابی بود که دو دوره به عنوان نماینده خبرگان و دبیر جامعه مدرسین بوده است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس آیت‌الله یزدی را فقیه بصیر و انقلابی خواند و گفت: وی از معدود مردانی است که صادقانه کنار تفکرات و آرمان‌های امام و رهبری ایستاده و امروز که دار فانی وداع گفت و جای ایشان برای همیشه در این نظام خالی است.

وی در پایان سخنانش با تسلیت درگذشت آیت‌الله یزدی، خاطرنشان کرد: فقدان وی به عنوان یک عالم ربانی، فقیهی بصیر با خدمات با ارزشی که برای نظام داشت و بر کسی پوشیده نیست و برای همیشه در اذهان جامعه احساس خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1676036
ارسال نظر
نظرات