شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1399/09/20 شناسه خبر: 1676045
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان:

اقدامات پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان آبگرفتگی در حال انجام است

اقدامات پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان آبگرفتگی در حال انجام است
مسعود انصاریان گفت: 50 ارزیاب از مجموعه بنیاد مسکن به مناطق مختلف آبگرفتگی اعزام شده اند و در حال بررسی و ارزیابی مشکلات مردم در این زمینه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، مسعود انصاریان مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای رسیدگی به وضعیت مناطق آبگرفته با فرمانداران و شهرداران شهرهای درگیر آبگرفتگی جلساتی داشتیم و مناطق آبگرفته دقیقاً مشخص شده و عکس‌های ماهواره‌ای هم تهیه شده است.

وی افزود: در دو روز گذشته 50 ارزیاب از مجموعه بنیاد مسکن به مناطق مختلف اعزام شده اند و در حال بررسی و ارزیابی مشکلات مردم در این زمینه هستند که پس از آن این ارزیابی‌ها را وارد سامانه پایش مرکز خواهند کرد.

مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان با اشاره به تصویب هیئت دولت برای ارائه تسهیلات و کمک‌های بلاعوض به سیل‌زدگان بیان کرد: بر اساس پیشنهاد مشترک بنیاد مسکن و استانداری میزان تسهیلاتی که برای وحدهای احداثی در آبگرفتگی قبلی داشتیم، وام 50 میلیون تومانی بود که به 100 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. همچنین میزان وام بلاعوض برای ساخت مسکن از 10 به 20 میلیون افزایش پیدا کرده است.

انساریان اضافه کرد: به همین ترتیب برای واحدهای نیازمند تعمیر هم 30 میلیون تسهیلات و 15 میلیون تومان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است.

وی گفت: به محض اینکه بانک‌های عامل تعیین شوند، طبق ارزیابی‌هایی که در حال انجام است، با صاحبان منازل تماس گرفته می‌شود و مدارک لازم از آن ها اخذ خواهد شد.

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1676045
ارسال نظر
نظرات