شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1399/09/20 شناسه خبر: 1676127
امام جمعه راز:

آیت الله یزدی ۶۰ سال به مبارزه با استکبار پرداخت

آیت الله یزدی ۶۰ سال به مبارزه با استکبار پرداخت
حجت الاسلام نادعلی زاده گفت: آیت الله یزدی ۶۰ سال از عمر خویش را به مبارزه با استکبار و دفاع از انقلاب اسلامی پرداخت و در این راه از آبرو و جایگاه خود مایه گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام ناد علیزاده امام جمعه شهر راز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری عصراترک، ضمن تسلیت ارتحال آیت الله یزدی گفت: آیت الله یزدی از شخصیت های وزین و از معدود علمای حوزه علمیه بودند که قریب به 60 سال در مبارزه با استکبار جهانی در همه میدان ها چه قبل از انقلاب و  چه بعد از انقلاب، حضور مستمر و پر خیر و برکت داشتند.


وی افزود: قبل از انقلاب در سال 42 بعد از ندای حضرت امام(ره) یکی از چهره های خاص که در مسیر ولی عصر حرکت می کرد این بزرگوار بودند که ثبات قدم بسیاری داشت و اهل مجاهدت و مبارزه بود. 


ناد علیزاده گفت: مرحوم آیت الله یزدی از اشخاصی بودند  که انقلاب اسلامی اهمیت ویژه ای برای ایشان داشته است چراکه از آبرو و جایگاه می گذشتند، اما از دفاع از انقلاب و ارزشهای انقلاب و اسلام نمی گذشت. 


وی خاطر نشان کرد: در مسایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در مسیر انقلاب اسلامی و در مسیر ولایت ثابت قدم بودند به همین خاطر سالها مورد آماج و حملات تبلیغی و مجازی دشمنان نظام قرار گرفتند.


این مقام مسئول افزود: آیت الله یزدی شخصیتی جامع داشتند که علاوه بر اخلاق و سیاست در حوزه علمیه قم، اهل علم و قضاوت بودند. 


وی خاطرنشان کرد: این عالم بزرگ به طور کامل عمر پر برکت خود را در راه دفاع از ولایت و انقلاب اسلامی سپری کردند.


امام جمعه راز اظهار امیدواری کرد تا تمام انقلابیون راه این عالم مجاهد را در عرصه های مختلف را ادامه دهند تا مسیر انقلاب به خصوص در گام دوم، پر رنگ تر در جهت رسیدن  اهداف انقلاب اسلامی ادامه یابد.


انتهای پیام/ یزدانی

 

https://www.dana.ir/1676127
ارسال نظر
نظرات