شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 22:00 منتشر شده در مورخ: 1399/09/20 شناسه خبر: 1676155
رئیس اتاق اصناف استان زنجان:

جلوگیری از فعالیت زیرزمینی قلیان‌سرها از توان اتاق اصناف خارج است

جلوگیری از فعالیت زیرزمینی قلیان‌سرها از توان اتاق اصناف خارج است
موسوی رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به فعالیت زیرزمینی قلیان‌سراها در زنجان گفت: برخورد با فعالیت زیرزمینی قلیان‌سرها از توان اتاق اصناف خارج است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمود موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به محدودیت‌ فعالیت مشاغل گروه ۳ و ۴ اظهار کرد: قهوه خانه‌ها و قلیان سراها جزو این گروه‌ها هستند.

وی با اشاره به فعالیت زیرزمینی برخی از قلیان سراها در استان زنجان تصریح کرد: برخورد با فعالیت زیرزمینی قلیان سراها برعهده نیروی انتظامی است و این مورد از توان اتاق اصناف خارج است.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به اینکه سفره‌خانه‌ها و کافه‌ها نیز در حال حاضر اجازه فعالیت ندارد عنوان کرد: مجوزی برای فعالیت سفره خانه‌ها، کافه‌ها و قهوه خانه‌ها داده نشده است و اگر فعالیتی هم داشته باشند به صورت زیرزمینی و غیرمجاز است.

موسوی در مورد محدودیت‌ زمانی فعالیت اصناف ابراز کرد: مغازه‌ها تا ساعت ۹ شب میتوانند فعالیت داشته باشند.

وی در خصوص فعالیت آرایشگاه های زنانه در زنجان عنوان کرد: آرایشگاه‌ها هم جزو گروه‌های ۳ بوده و اجازه فعالیت در شرایط نارنجی را ندارند.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با تاکید بر اینکه متاسفانه آرایشگا‌های زنانه به محدودیت‌ فعالیت توجهی ندارد و فعالیت خانگی دارند ابراز کرد: با وجود شرایط شیوع کرونا گاها تردد ماشین‌های عروس در سطح شهر دیده می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: برخورد با فعالیت آرایشگاه‌ها در منازل خارج از وظیفه اتاق اصناف است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1676155
ارسال نظر
نظرات